Czy chcesz medytować ale nie wiesz jak zacząć?

A może kiedy medytowałaś, nie wiedziałaś co zrobić z myślami, które pojawiały się w Twojej głowie?

Lub po prostu potrzebujesz zwolnić swój rytm swojego życia?

 

Jeśli tak, to przygotowałam coś specjalnie dla Ciebie! ​

ALBUM MEDYTACJI HER ISLAND

Her island full frame white_Obszar roboczy 1

To zestaw medytacji prowadzonych połączonych z muzyką na odpowiednich częstotliwościach (432 hz, 528 hz), dzięki którym przywrócisz swój organizm do równowagi, uwolnisz stres, strach, podniesiesz swoją energię i dostroisz się do najwyższych energii we Wszechświecie jakimi są MIŁOŚĆ i WDZIĘCZNOŚĆ.

ALBUM  HER ISLAND powstał zarówno dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z medytacją jak i dla tych, które już medytują.

W ALBUMIE ZNAJDUJE SIĘ:

Medytacja dla początkujących

Jest to medytacja idealna dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z medytacją.

3 wersje: 5 minut, 10 minut, 15 minut

Medytacja SERCE- UMYSŁ (528 hz)

W pierwszej części medytacji uaktywnisz czakrę serca oraz dostroisz się do częstotliwości miłości. W drugiej części zwizualizujesz swoją idealną przyszłość oraz to co chcesz osiągnąć. Wykorzystując energię miłości podczas wizualizacji, wysyłamy 5000 razy silniejszą energię, niż wykorzystując wizualizacje, które nie są poprzedzone otwieraniem czakry serca.

Medytacja jest idealna dla każdego kto ma marzenia i po prostu chce je spełnić 🙂

Medytacja świadomości

Pierwsza część medytacji sprawi, że z czasem staniesz się bardziej świadoma swoich zmysłów oraz podniesiesz swoją energię na częstotliwość miłości. W drugiej części zwizualizujesz sobie przebieg ważnego dla Ciebie wydarzenia, dzięki czemu zwiększysz prawdopodobieństwo tego, że wszystko idealnie się ułoży (zgodnie z najwyższym dobrem)

Medytacja Miłość do samej siebie

Tą medytację przygotowałam specjalnie dla kobiet. To czas dla nas, w którym po prostu możemy się zatrzymać, przestać biec, przypomnieć sobie o swoich potrzebach, zadbać o swoją energię i odpuścić to co nam nie służy.

Medytacja Skanowanie Ciała

Jest to medytacja, dzięki której rozluźnisz całe swoje ciało i wrócisz do chwili obecnej. Szczególnie sprawdza się po ciężkim dniu, tuż przed pójściem spać.

Medytacja Wdzięczności (528 hz)

Medytacja wdzięczności oraz częstotliwość miłości (528 hz), to połączenie, dzięki któremu dostroisz się do najwyższych energii we Wszechświecie. Dzięki temu otworzysz się na jego prowadzenie oraz zaczniesz przyciągać do siebie więcej pozytywnych ludzi i sytuacji.

Muzyka 396 hz

Muzyka na tej częstotliwości uwalnia od poczucia winy i strachu. Manifestuje zdrowie, wpływa na harmonijną pracę i pomaga osiągnąć wewnętrzny spokój.

BONUSY:

ĆWICZENIE NA INTUICJĘ- REAKCJA CIAŁA

To ćwiczenie możesz wykorzystać kiedy stoisz przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Dzięki temu połączysz się ze swoim ciałem, które zawsze zna odpowiedź oraz swoją intuicją i będziesz wiedziała jaką decyzję podjąć.

PLANER

Do albumu przygotowałam dla Ciebie planer do druku, dzięki któremu będziesz mogła śledzić swoją systematyczność w medytacji.