Her island full frame white_Obszar roboczy 1

Manifestacja cudów

W związku z pandemią i związanymi z nią obostrzeniami wyjazd zostaje odwołany. Retreat odbędzie się online, w formie kilkudniowych warsztatów w małej grupie. Jeśli jesteś zainteresowana, zostaw nam swój e-mail, powiadomimy Cię o szczegółach.
.

Czy chciałabyś doświadczać w swoim życiu prawdziwych cudów?

Pragniesz uwierzyć w siebie i poczuć twórczą, kreatywną moc?

Szukasz sposobu na to, by żyć pełniej – w zgodzie ze sobą i pragnieniami swojego serca?

Marzysz o byciu częścią wspierającej, kobiecej społeczności i o odpoczynku od zabieganej codzienności?

 

Weź udział w wyjeździe dla kobiet, z którego nie wrócisz taka sama.

Cuda są naszym naturalnym prawem.
Jeśli nie dzieją się w Twoim życiu, to znaczy, że coś poszło nie tak. 

Ten rok jest wyjątkowy dla każdej z nas. Wiele z nas przechodziło lub nadal przechodzi przez proces głębokiej przemiany, który często wiąże się z silnymi emocjami, odpuszczaniem tego, co nam nie służy. Dlatego ten wyjazd tym bardziej będzie wyjątkowy.

Uwolnimy kolejne blokady, robiąc tym samym przestrzeń na cuda i nowe możliwości, która zaprosisz do swojego życia. 

Każdy dzień zaczniemy z delikatną jogą oraz medytacją koherencji serca połączoną z wizualizacją, dzięki której uspokoisz swój układ nerwowy, zrobisz kolejny krok w drodze do manifestacji swoich pragnień, połączysz się z mocą swojego serca, zaczynając tym samym dzień z wdzięcznością, pozytywną energią, wewnętrznym spokojem i radością. 

Wyjazd Her Island to najlepszy prezent, jaki mogłam sobie sprawić i jestem sobie za to wdzięczna. Poczułam spokój, pełną akceptację, a podczas wyjazdu towarzyszyło mi poczucie, że to gdzie jestem to właściwa droga, droga w zgodzie ze sobą.
Natalia

W trakcie warsztatu doświadczymy wewnętrznej przemiany na wielu poziomach:

ZAUFANIE INTUICJI

To nieodłączny element każdego warsztatu. Intuicja prowadzi nas cały czas swoim cichym głosem, jednak w ciągłym biegu często nie jesteśmy w stanie go usłyszeć. W trakcie tego warsztatu uspokoisz swój umysł, chaos, wszelkie obawy i wątpliwości i połączysz się z głosem swojego serca. Przejdziesz przez ćwiczenia, praktyki oraz medytacje, które pomogą Ci dotrzeć do najważniejszych dla Ciebie pytań. 

Poznasz ćwiczenie, które pomoże Ci w podejmowaniu decyzji w każdym obszarze swojego życia, odróżniając w prosty sposób głos ego od głosu intuicji. Dzięki temu zbudujesz zaufanie do siebie, uwierzysz oraz doświadczysz, że wszystkie odpowiedzi są już w Tobie.

Nauczysz się, jak łączyć się ze swoją intuicją również po wyjeździe, tak abyś mogła ufać jej na co dzień.

ODPUSZCZANIE KONTROLI

Podczas tej części warsztatu rozpoznasz, jak nadmierna kontrola blokuje naturalny przepływ cudów, obfitości, szczęścia, spokoju i miłości w Twoim życiu. Uświadomisz sobie niewspierające Cię działania, myśli i schematy, które możesz podejmować z poziomu ego. Dzięki medytacji, ćwiczeniom oddechowym oraz intuicyjnemu pisaniu w dzienniku uwolnisz się od nadmiernej kontroli, zwiększając zaufanie, że Wszechświat ma wspaniały plan na Twoją drogę. 

W trakcie tej części będziemy również pracować z ciałem poprzez taniec intuicyjny, dzięki któremu uwolnisz blokady ze swojego ciała, stłumione emocje i zrobisz przestrzeń również w ciele na bezwarunkową miłość i nowe możliwości.

MANIFESTACJA CUDÓW

W dwuczęściowym warsztacie poznasz prawa Wszechświata, które będą wspierały Cię w manifestacji najgłębszych pragnień Twojego serca. Dowiesz się, jak komunikować się ze Wszechświatem, tak aby wysłuchał Twoich modlitw, a przede wszystkim doświadczysz tego procesu, który poruszy energię i zasieje intencje na kolejne miesiące.
Dowiesz się jak naprawdę działa Prawo Przyciągania oraz jak wykorzystać moc swojego serca do kreacji swojej rzeczywistości bazując na badaniach HeartMath Institute. Przypomnisz sobie i uwierzysz, że masz w sobie niesamowitą, boską moc kreacji i nauczysz się ją wykorzystywać w swoim codziennym życiu, tak aby było ono pełne lekkości, swobody, przepływu i spokoju.
Dzięki głębokiej wizualizacji i medytacji, zostawisz za sobą to co stare, otwierając się tym samym na nową wersję Ciebie – taką, którą od zawsze pragnęłaś się stać. 

Przejdziesz również przez ćwiczenia, które pomogą Ci zintegrować zmianę doświadczoną podczas warsztatu z powrotem do codziennego życia, tak abyś umiała podtrzymać poziom swojej energii i kreować kolejne cuda. 

WIARA I MIŁOŚĆ DO SIEBIE

W tej części warsztatu uświadomisz sobie, w jaki sposób blokujesz samą siebie na drodze do życia pełnego cudów. Otoczysz się miłością, zrobisz kolejny krok do odbudowania poczucia własnej wartości. Połączysz się z tą częścią w swoim wnętrzu, która już wierzy w siebie i swoje możliwości, nawet jeśli teraz, czytając te słowa, wydaje Ci się to niemożliwe. Przejdziesz przez piękny proces, dzięki któremu ponownie – lub pierwszy raz – zobaczysz miłość w swoich oczach i przypomnisz sobie, że jesteś światłem. 

Miłość do siebie, poczucie własnej wartości i wiara w siebie to fundament, bez którego nie jesteśmy w stanie otworzyć się na cuda i przyciągnąć tego czego pragniemy, ponieważ wysyłamy sygnał do Wszechświata, że na to nie zasługujemy. Dlatego tak ważne jest przyjrzenie się temu obszarowi w procesie manifestacji cudów. 

W trakcie tej części będziemy również pracować z ciałem poprzez taniec intuicyjny, dzięki któremu uwolnisz blokady ze swojego ciała, stłumione emocje i zrobisz przestrzeń również w ciele na bezwarunkową miłość i nowe możliwości.

Zobacz, jak było na ostatnim wyjeździe Her Island

Czego doświadczysz podczas Her Island Retreat?

Czujesz, że Twoje serce mówi Ci, że to wyjazd dla Ciebie? 

Nie zwlekaj już dłużej i zacznij żyć życiem na jakie czujesz w głębi duszy, że naprawdę zasługujesz! Dołącz do nas na ostatni wyjazd w tym roku.

Poznaj opinie uczestniczek

Kasia Misztela
(diet coach)

Zapisałam się na wyjazd, bo potrzebowałam tego jak tlenu! Długi okres wytężonej pracy, bez zadbania o siebie, bez kontaktu z naturą, przy komputerze, pogrążona w swoich myślach i zmartwieniach, co zdecydować, jak wybrać, kiedy logika podpowiada jedno a serce drugie. Bardzo się cieszę, że pojechałam i jestem sobie wdzięczna. To były bardzo dobrze wydane pieniądze, co do złotówki. Ilość warsztatów, ich jakość, medytacje, masaż. Uwielbiam holistyczne podejście. Kamila była świetnie przygotowana, miała przemyślany każdy szczegół, to powodowało, że czułam się bezpiecznie i zaopiekowana. Mogłam oddać się temu, po co tu przyjechałam, usłyszeć siebie, wsłuchać się w swoje potrzeby i zaprosić więcej spokoju i harmonii do swojego ciała i umysłu. To się bardzo udało. Od wyjazdu mija kilka tygodni a ja wciąż czuję ten spokój. Niesamowita atmosfera miejsca, przepyszne jedzenie przygotowywane z sercem i kobiety, z którymi stworzyłyśmy wspaniałą kobiecą energię, w której każda mogła poczuć wsparcie.

Natalia

Wyjazd Her Island z Kamilą pozwolił mi zatrzymać się i złapać oddech w otoczeniu pięknej natury i w towarzystwie inspirujących kobiet, które wspólnie stworzyły niesamowitą energię. Podczas wyjazdu otworzyłam się jeszcze bardziej na głos intuicji, a efekty warsztatów doceniam podczas zwykłej codzienności długo po zakończeniu wyjazdu. Wyjazd Her Island to najlepszy prezent, jaki mogłam sobie sprawić i jestem sobie za to wdzięczna. Poczułam spokój, pełną akceptację, a podczas wyjazdu towarzyszyło mi poczucie, że to gdzie jestem to właściwa droga, droga w zgodzie ze sobą. Warsztaty stanowiły głęboką pracę ze sobą, ale pozwoliły sięgnąć do odpowiedzi, które były już we mnie, tylko z poziomu strachu je zagłuszałam. Wspólna joga i medytacja pozwoliły na usłyszenie tego cichego głosu, który wie, co dla nas najlepsze. Wszystko to, co tworzy Kamila jest podparte niesamowitą pasją, poczuciem misji oraz własnym doświadczeniem.

Wyjazd Her Island pozwala z większą ufnością wyruszyć w podróż w głąb siebie i przypomnieć sobie, kim tak naprawdę jesteś.

Karolina Kołodziejczyk
(strateg marki)

Do wyjazdu z Kamilą podchodziłam z pewną dozą ostrożności, bo wcale nie miałam pełnego przekonania, że to coś dla mnie 🙂 Jednak atmosfera warsztatów i wspaniała energia, jaka nam towarzyszyła, okazały się warte podróży przez całą Polskę.

Warsztat był dla mnie bardzo otwierającym doświadczeniem – otworzyłam się bardziej nie tylko a siebie samą i swoją intuicję, ale też na innych. Nie spodziewałam się nawet, że ta praca wywoła we mnie tak duże emocje i tak wiele zmieni w moim codziennym życiu. I choć od wyjazdu minęło już wiele tygodni, to wciąż czuję się spokojniejsza, pewniejsza siebie i wycentrowana. Mam narzędzia, dzięki którym łatwiej mi uwierzyć w siebie i w to co robię, łatwiej mi podejmować lepsze dla siebie decyzje czy radzić sobie w trudnych sytuacjach. Metoda intuicyjnego pisania Kamili jest ze mną na co dzień 🙂

Sam pobyt w Siódmym Lesie też był niesamowity – ośrodek jest bardzo klimatyczny, wege-jedzenie po prostu wymiata i naprawdę można tam oderwać się od rzeczywistości. Polecam wyjazd z Kamilą każdej kobiecie, która chce spędzić więcej czasu z samą sobą i dać sobie szansę na bardziej autentyczne życie.

Cena wyjazdu obejmuje:

Jeśli dojazd do Siódmego Lasu (ok. 40 km od Lublina i 15 km od Kazimierza Dolnego) jest dla Ciebie wyzwaniem, pomożemy Ci zorganizować wspólny przejazd z innymi uczestniczkami warsztatu.

Dołącz do warsztatu

1220 zł
przy wpłacie zaliczki do 06.11
1100 zł
dla pierwszych
dwóch osób
1330 zł
dla osób dołączając po 07.11

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Żeby zarezerwować miejsce na warsztacie, dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 440 zł.

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 3 raty. Napisz na adres kontakt@kamilasurma.com i ustal szczegóły.

Jeśli brałaś już udział w wyjazdach Her Island, masz 10% zniżki 🙂

kamila surma wyjazd letnie przebudzenie intuicji

Masz pytania?