Polska premiera!

Kochaj pieniądze, pieniądze kochają ciebie 💸

Ebook i audiobook, które odmienią Twoją relacją z obfitością finansową od pierwszych rozdziałów!

Co pieniądze chcą Ci powiedzieć?

Jak zarabiać je z lekkością, większym spokojem i pogłębić relację tak, aby ZAWSZE były dla Ciebie?

Dlaczego stare metody zarabiania przestają działać i jak manifestować swoją obfitość finansową z nową wibracją?

Na te oraz wiele innych pytań poznasz odpowiedzi w środku…

rewolucyjny przekaz od energii pieniędzy

Książka „Kochaj Pieniądze, Pieniądze Kochają Ciebie” to rewolucyjny przekaz od energii pieniędzy, który całkowicie zmieni to, jak na nie patrzysz.

Napisany jest tak, jakbyś to właśnie Ty rozmawiała z pieniędzmi, budując z nimi coraz głębszą relację z każdą przeczytaną stroną. Pozwala na zrozumienie fundamentów energetycznych, na jakich bazuje energia pieniądza – ich zastosowanie nie tylko poprawi Twoje finanse i przyciągnie mnóstwo obfitości, ale także przetransformuje Twoje podejście do życia. Jest to jedna z najważniejszych książek, jakie możesz kiedykolwiek przeczytać (oraz przede wszystkim wdrożyć w życie!).

Dzięki tym materiałom:

Jak powstała ta książka?

E-book wraz z audiobookiem powstały na skutek połączenia autorki z energią pieniądza — wszystko zaczęło się od tego, że Sarah napisała w notatniku zdanie „Co pieniądze chciałyby Ci powiedzieć?”. Zaczęła pisać automatycznie aż do momentu, gdy zapisała całą stronę! Sama była zszokowana oraz poruszona tym niesamowitym przekazem, z które powstała cała książka przekazująca nowe spojrzenie na pieniądze i niosąca niezwykle wysoką wibrację obfitości.

Ta książka trafiła w ręce bliskiej mi duszy — Karoliny Kuraj, którą tak mocno poruszył przekaz książki, że zrodziła się w niej nowa misja — zmiany energii braku i niedostatku w Polsce na energię obfitości i radości! I właśnie z taką intencją książka została przetłumaczona na język polski, a następnie nagrana jako audiobook, aby trafiła do jak największej liczby osób i pomogła nam kolektywnie wznieść się na wibrację obfitości.

Kiedy ja sama przesłuchałam pierwszych rozdziałów książki, które totalnie mnie poruszyły i usłyszałam z jakim zapałem Karolina o niej opowiada… wiedziałam, jaki ma być kolejny krok. Poczułam to mocno w swoim sercu. Wiedziałam, że to czas, aby połączyć naszej siły i umożliwić skorzystanie z tych transformacyjnych treści… Wam! Naszej cudownej społeczności!

Polska premiera!

Teraz dostępna PREMIEROWO, a to oznacza, że  jako jedna z pierwszych osób w Polsce, możesz połączyć się z tą wibracją, przekazem i wnosić na kolejne poziomy obfitości na podstawie treści zawartych w książce oraz audiobooku!

Odbierz bonusy!

Medytacja prowadzona „Medytacja Przypływu Obfitości”

stworzona przez Karolinę Kuraj, w formacie MP3

Medytacja prowadzona połączenia z obfitością

stworzona przez Kamilę surmę, w formacie MP3

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

Pakiet podstawowy
199 zł
Pakiet rozszerzony
392 zł