Całodniowe wydarzenie dla kobiet, jakiego jeszcze nie było

Jesień 2023 w Warszawie

WYZWÓL SWOJĄ

połącz się z

boginią

w sobie

Przyjdź i połącz się ze swoją mocą, kobiecością, sensualnością i wolnością ekspresji, aby tworzyć życie w zgodzie ze swoim wewnętrznym wołaniem.

To wydarzenie pozwoli Ci poczuć, że jesteś częścią czegoś większego niż Ty sama – ruchu kobiet, które z odwagą stają do swojej prawdy i są dla siebie nawzajem wsparciem i inspiracją w drodze do kreowania rzeczywistości, o jakiej marzą.

Wyobraź sobie, że...

doświadczasz pełni swojej kobiecej mocy

czujesz w sobie dzikość, odwagę i wolność, by autentycznie i bez strachu wyrażać siebie

świadomie kreujesz obfitość i manifestujesz z lekkością wszystko, czego pragniesz

stajesz się częścią czegoś większego, niż Ty sama – społeczności kobiet połączonych ze źródłem swojej boskości

Jesteś wolna. Jesteś sobą. Jesteś pełnią kobiecości.

Wyzwól swoją kobiecość to połączenie 3 elementów

inspiracja + transformacja + celebracja

Panele dyskusyjne, praktyki i warsztaty oraz muzyka na żywo pomogą Ci  doświadczyć, jak to jest być w pełni, autentycznie sobą, czerpiąc ze swojej kobiecej energii i mocy kreacji.

Przez proces stawiania się do swojej kobiecości przeprowadzą Cię inne kobiety – cudowne ekspertki, które podzielą się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i energią, a kolektyw, w którym się spotkamy, otworzy przestrzeń dla wzmocnionego procesu manifestacji Twoich intencji i pragnień.

Prowadząca

Kamila Surma

Jestem przewodniczką na Twojej drodze do połączenia się z głosem intuicji, odnalezienia swojej misji życiowej i przejścia przez głęboką transformację wewnętrzną, abyś w końcu zaczęła żyć pełnią życia, otwierając się na cuda, jakie ma dla Ciebie Wszechświat, podążając swoją drogą z odwagą, wiarą i spokojem w sercu.

Moją intencją na to wydarzenie jest pomóc Ci doświadczyć kobiecej mocy – Twojej pełni, Twojego potencjału i niesamowitej energii kreacji, którą masz już w sobie.

Poprowadzę dla Ciebie rozmowy z prelegentkami, transformującą sesję oddechową, praktykę tańca intuicyjnego oraz rytuał stawania do swojej mocy, wspierając Cię w Twoim procesie.

Inspiracja

Historie prelegentów

Transformacja

Praktyki i warsztaty

Praktyka otwierająca na finansową obfitość

- medytacja i sesja oddechowa z Justyną Połeć Just Bogini

Odblokowanie kobiecej energii poprzez taniec

- Kobieca energia w ruchu. Warsztat z Jessicą Ali

Święta kobiecość i męskość

- budowanie świadomych relacji z anią radoszewską i michałem gnilką

Aktywacja głosu

- wyrażanie swojej prawdy z większą odwagą i lekkością z sari serodio

Celebracja

koncert i jam session

Ramzi Attia

Perkusjonalista, producent muzyczny, podróżnik o polsko-tunezyjskiej narodowości. Na co dzień komponuje i nagrywa muzykę, prowadzi warsztaty bębniarskie, występuje na żywo jako DJ i perkusjonalista, grając na instrumentach takich jak Djembe, Darbuka, Congi. Oprócz zamiłowania do muzyki jako formy sztuki, misją Ramziego jest dzielenie się uzdrawiającą mocą, która płynie z dźwięku oraz stanu świadomości w który wprowadza.

Sari Serodio

Portugalska wokalistka i autorka piosenek. Częścią jej misji jest aktywacja autentycznego głosu w innych i wzmocnienie kobiet poprzez muzykę.

Proces

Połączenia świętej męskości i kobiecości

W drugiej części wydarzenia przejdziemy przez głęboki rytuał połączenia świętej energii kobiecej i męskiej, aby otworzyć swoje serce na świadome relacje z przestrzeni swojej pełni i zaufania.

Aby kobieta mogła stanąć do swojej pełni, potrzebuje przyjąć do swojej przestrzeni energię męską. Wiele traum i przeżyć, których doświadczamy, sprawia, że świadomie lub nie zamykamy się na nią, nie czujemy się z nią bezpiecznie, zamykamy swoje serca – mimo że tak bardzo chcemy, aby pozostały otwarte. Dzięki temu rytuałowi doświadczysz innej jakości energii męskiej, pełnej wsparcia i miłości, aby jeszcze głębiej rozkwitnąć w swojej kobiecości.

Głęboko transformująca

sesja oddechowa

Prowadzona praktyka oddechowa pozwoli Ci wejść w głębokie połączenie z Twoją intuicją, zyskać przejrzystość odnośnie kolejnych działań i uwolnić to, co Ci nie służy na głębokim podświadomym, komórkowym poziomie.

Wchodząc poprzez oddech w kontakt z ciałem, poczujesz jak Twoja energia kobieca, seksualna, energia kreacji aktywują się, by prowadzić Cię z lekkością do doświadczenia pełni i obfitości.

Rytuał

stawania do swojej mocy

W bezpiecznej przestrzeni będziesz mogła uwolnić to, co Cię blokuje na świadomym lub nieświadomym poziomie, wyrażając i uwalniając złość. 

Doświadczysz, jak to, co być może tłumiłaś w sobie i z czym bałaś się skontaktować, może stać się źródłem Twojej największej mocy. 

Poczujesz całą sobą swoją pełnię i z odwagą, bez strachu staniesz do transformacji tego, co trudne, w energię kreacji Twojego wymarzonego życia.

Rytuał zakończy się medytacją, która pomoże Ci zintegrować to nowe doświadczenie.

Uwalniający

taniec intuicyjny

Wspólna praktyka tańca intuicyjnego – spontanicznego, naturalnego, płynącego prosto z Twojego serca, pozwoli Ci poczuć lekkość i płynność w ciele, wyzwolić emocje i połączyć się ze sobą.

Nawet, jeśli wcześniej nie brałaś udziału w tańcu intuicyjnym z innymi… Nawet, jeśli na samą myśl odczuwasz wstyd czy strach przed oceną… To doświadczenie będzie dla Ciebie możliwością, by wejść w kontakt z tymi emocjami i poprzez nie stanąć do swojej pełni i mocy.

Kreuj z lekkością

Podczas tego wydarzenia zobaczysz i doświadczysz, jak tworzyć obfitość w połączeniu z kobiecą energią, w lekkości, zabawie, z przyjemnością.

Pora wyjść ze starego schematu, w którym tak wiele z nas utknęło… Osiąganie, ciągłe działanie i pogoń za sukcesem w stresie i napięciu oddziela nas od naszej pełni.

Wyzwolenie swojej kobiecości to uznanie boskości, którą każda z nas nosi w sobie. Poprzez aktywację tej wewnętrznej mocy zrozumiesz, że możesz tworzyć piękne, obfite, spełnione życie w zupełnie nowy sposób… Z radością, ekscytacją i bez presji.

Bezpieczna przestrzeń

By przejść wspólnie przez proces inspiracji, transformacji i celebracji w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa, spotkamy się w dużej, pięknej przestrzeni Kultury Wysokiej w Warszawie.

Intencją tego wydarzenia jest, byśmy wspólnie otworzyli portal energetyczny, w którym manifestacja i wewnętrzna przemiana zadzieją się z jeszcze większą mocą i lekkością.

Jesteś gotowa wyzwolić swoją kobiecość?

Zapisz się na listę zainteresowanych

jesień 2023

.

Bilet Basic

Dołącz do grona kobiet mocy
888
666
  • Udział w całodniowym wydarzeniu 2 października 2022 w Warszawie

Bilet Vip

Odbierz dodatkową wartość
1111
999
  • Udział w całodniowym wydarzeniu 2 października 2022 w Warszawie
  • Dostęp do zapisu video wszystkich prelekcji i wybranych warsztatów oraz praktyk z wydarzenia (VOD)
  • Karty "Głos Intuicji" o wartości 177 zł
  • 30% zniżki na wszystkie produkty cyfrowe
  • Pierwszeństwo rejestracji na wydarzeniu