Kobieca moc, duchowość ciała, masaż Lomi Lomi i siostrzane wsparcie – rozmowa z Joanną Miko | Podcast Wyspa Intuicji

Gdy myślimy o duchowości, często pomijamy aspekt ciała – bycia w nim świadomie, uwalniania przez nie emocji i uzdrawiania wnętrza przez pracę na poziomie fizycznym. To jednak właśnie poprzez doświadczenia w ciele możemy stanąć bliżej siebie, w harmonii i mocy.

W tym odcinku podcastu Wyspa Intuicji rozmawiam z Joanną Miko, która wykorzystuje szamański masaż Lomi Lomi, by wspierać kobiety w ich podróży duchowej. Idea siostrzanego wsparcia, kobiecej mocy i podążania za głosem serca przyświeca jej zresztą każdego dnia, a Ciebie być może zainspiruje do podjęcia kolejnego kroku na drodze do życia w pełni.

Z rozmowy z Asią dowiesz się m.in.:

🌴 Jak zaczęła się jej droga do odkrywania siebie samej?
🌴 Czym jest dla niej kobieca moc i jak się z nią połączyć?
🌴 Jak odróżnić, czy to co robimy, jest w zgodzie z nami samymi?
🌴 Jakie schematy i przekonania najbardziej nas blokują?
🌴 Czym jest filozofia i masaż Lomi Lomi?
🌴 Jakie są jej 3 najważniejsze lekcje na drodze do rozwoju samej siebie?

Joanna Miko – twórczyni przestrzeni „Mamy MOC”, w której wspiera kobiety w odkrywaniu ich wewnętrznej mocy. Dzieli się w niej swoją drogą do siebie i inspiruje innych do zmiany. Ponadto towarzyszy kobietom na sesjach hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui, a także podczas warsztatów tańca intuicyjnego, kręgów oraz wspólnych medytacji prowadzonych.

Asia ponad 3 lata temu wyruszyła w podróż życia – przez 9 miesięcy zagłębiała się w siebie, aby odnaleźć w sobie MOC do tego, by w końcu iść drogą zgodną z głosem swojego serca. Sprowadzając na świat swojego synka, sama urodziła się na nowo. Ten transformujący czas przyniósł jej przekonanie, że chce: SŁUŻYĆ KOBIETOM.

 

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty