Kim są kobiety, które weszły na Ścieżkę Intuicji?

Gdy kilka miesięcy temu ruszała pierwsza edycja programu Ścieżka Intuicji, nie sądziłam, że tak szybko utworzy się wokół niego społeczność prawie 100 wspaniałych kobiet – a każda z nich ma swoją historię wartą opowiedzenia.

Powody, by ruszyć Ścieżką Intuicji: zagubienie, lęk, rozwój

Jest wiele powodów, dla których uczestniczki programu zdecydowały się do niego dołączyć. Niektórymi z nich kierowała chęć rozwoju i życia w zgodzie ze sobą, inne znalazły się na życiowym zakręcie, są w trudnym momencie życia czy zmagają się z lękiem i traumami. Często Ścieżka Intuicji staje się wsparciem w znalezieniu swojej własnej, autentycznej drogi.

ścieżka intuicji kamila surma

Zobacz, jak uczestniczki opisują swoje „dlaczego”:

 • Poczucie wegetacji i zagubienia życiowego.
 • Fakt, że nie wiem co dalej, a nie chcę utknąć w tym, co jest.
 • Potrzeba kontaktu ze swoją intuicją, budowanie swojego systemu moralnego i życiowego, podnoszenie się po wielu traumach.
 • Chęć rozwoju i systematycznej pracy nad sobą i ze sobą:)
 • Od bardzo długiego czasu szukam siebie. Szukałam, przeglądałam i czytałam, aż trafiłam na Twoją książkę Kamilo, która otwarła mi szeroko oczy i serce. I tak podążam za Tobą z nadzieją, aby stworzyć lepsze życie pełne miłości i spokoju.
 • Potrzebuje systematycznego prowadzenia w moim rozwoju słuchania swojej duszy (żeby nie robić tego z doskoku od warsztatu do warsztatu, ale mieć kogoś, kto systematycznie będzie mnie prowadził) oraz wspierające środowisko 🙂
 • “Przebudziłam się”. Moje życie zmieniło się po tym, jak wszystko z zewnątrz skierowałam do wewnętrz. Powody były dwa: inspiracja książką oraz brak kierunku zawodowego.
 • Codzienne stany lękowe.
 • Nie wiem, co w życiu robić poza zajmowaniem się domem, dziećmi… Obecnie jestem na urlopie wychowawczym i nie chciałabym wracać do pracy, bo wiem, że to nie jest to, do czego zostałam stworzona. Wiem, że jest coś, co chcę robić, by pomagać ludziom, tylko jeszcze nie wiem co to jest. Wierzę, że praca z intuicja może mi pomóc w rozwiązaniu tej zagadki.
 • Zrozumieć siebie, swój cel życiowy.
 • Chcę odnaleźć swój prawdziwy wewnętrzny głos i żyć w zgodzie ze sobą.

Skarby na drodze rozwoju: równowaga, zrozumienie, nawyki

Ścieżka Intuicji została stworzona tak, by co miesiąc pomóc kobietom rozwijać się w określonym obszarze ich życia. Wchodząc na taką drogę, każda z uczestniczek miała swoje oczekiwania, swoje potrzeby i wizję zmian, które chciałaby zobaczyć w swoim życiu.

Być może Ty także szukasz tego samego, co one: wewnętrznego spokoju, poczucia celu, wypracowania pozytywnych nawyków czy wzmocnienia pewności siebie. A może chciałabyś lepiej podejmować ważne decyzje? Żyć pełniej, bardziej po swojemu?

Poznaj odpowiedzi kobiet na pytanie, co chciałyby zmienić w swoim życiu dzięki Ścieżce Intuicji – może zarezonują również z Tobą:

 • Znalezienie spokoju oraz swojej ścieżki i szczęścia z życia.
 • Chciałabym mieć mniej wątpliwości przy podejmowaniu decyzji dotyczących tych poważnych życiowych tematów.
 • Chciałabym poczuć, że żyję tym “właściwym” życiem 😉
 • Chciałabym nauczyć się odróżniać głos intuicji od głosu ego. A jeżeli już będę umiała je odróżnić, to zaufać głosowi intuicji i podążać za nim. Nauczyć się zauważać znaki. Uwierzyć sobie, własnemu wewnętrznemu przewodnictwu. Zauważam jakieś blokady i przypominają mi się nagle sytuacje z przeszłości, ale nie wiem co dalej z nimi począć. A zmiany w życiu? Na pewno odnalezienie własnej drogi, niepowtarzalnej.
 • Oczekuję, że uda mi się zrozumieć siebie i że przez udział w tym wyzwaniu nauczę się podążać za głosem serca i odnajdę swoją drogę pełną szczęścia.
 • Chcę odczuwać więcej jasności i wewnętrznej pewności.
 • Nauczyć się wsłuchiwać w siebie, odnaleźć swoją drogę i misje. Kierować i zaufać intuicji.
 • Sprawy zawodowe, realizowanie swojej życiowej misji – chcę wiedzieć, co nią jest.
 • Nie oczekuję ogromnych zmian. Cieszę się, że zawsze mogę skorzystać z rady, porady. Dla mnie ważna jest społeczność, w której będę rozumiana. Ścieżka jest dla mnie nie drogą, a pochodnią, która co nieco rozświetli w mojej podróży. Całą pracę wykonuję ja – rytuały, poranne wstawanie, medytacja, modlitwa, mantry. I to jest moja droga w tej chwili, ale jakże ważne jest, był ktoś obok. Poza tym uzyskałam fajne narzędzia – intencje, afirmacje, pisanie dzienniczka i to jest super. Już widzę pierwsze efekty. W moim przypadku jest to więc wsparcie w osobistej podróży.
 • Zrozumieć lęki które rezonują czasami ze mną, przejść na wyższe wibracje..
 • Chciałabym ugruntować się w życiu w wewnętrznym spokoju (dzięki uczestnictwu w tym programie odkryłam, że go mam, ale jeszcze ego walczy;)), żyć w zgodzie ze sobą, z najwyższym dobrem, być dla sobie łagodna i wyrozumiała. Chcę nauczyć się medytować, umieć słuchać własnej intuicji. Chcę z nią umieć współpracować 🙂
 • Abym wypracowała w sobie taki rytuał z poranną i wieczorną medytacją, modlitwą. Żebym częściej stosowała afirmacje oraz korzystała w pełni z intuicji. Oczekuję wewnętrznej przemiany i puszczenia wewnętrznych blokad.

ścieżka intuicji

Moc przemiany: spokój, wdzięczność, dobra energia

Rzadko kiedy zmiana przychodzi na pstryknięcie palców. Trzeba ją zaprosić i pielęgnować 🙂 I właśnie po to powstała Ścieżka Intuicji – by wspierać cudowne kobiety w ich codziennej podróży do zmiany. Powoli, ale systematycznie, tydzień po tygodniu pojawiają się nowe rezultaty. Czasami mniejsze, a czasami spore – każda uczestniczka programu zauważa u siebie coś innego. Inny aspekt ubogacenia życia.

Pozwól, że o tych transformacjach znów opowiem Ci słowami mojej wspaniałeś społeczności. Oto jej odpowiedzi na pytanie o zmiany, jakich doświadczają dzięki Ścieżce:

 • Jestem spokojniejsza i uczę się odpuszczać oraz przytulać ego, co jest najtrudniejsze.
 • Prowadzę dziennik bardziej systematycznie niż zawsze.
 • Zauważyłam, że moja intuicja działa naprawdę. Odczuwam dobrą energię i emocje.
 • Program pomógł mi zrozumieć jak prowadzić dziennik, choć jeszcze pewnie trochę muszę się nauczyć 🙂 Coraz bardziej podoba mi się medytacja prowadzona przez Ciebie, za co bardzooo dziękuję. Coraz bardziej zauważam jakieś odgórne prowadzenie, przypominają mi się różne zdarzenia z przeszłości i już ich nie lekceważę, tylko im się przyglądam i zadaję pytanie, co chcą mi przekazać.
 • Jestem bardziej uważna, codziennie stosuję afirmacje, staram się medytować, jest we mnie więcej wiary i optymizmu i spokój, że jestem na właściwej drodze 🙂
 • Przez udział w programie zrozumiałam, że nie jestem „dziwolągiem”, że mnóstwo osób czuje tak jak ja 🙂 Zrozumiałam, że warto poznać siebie. Inaczej zaczynam patrzeć na różne sprawy. Zadaję sobie pytania, dużo pytań: co czuję, co zrobiłabym. Dzięki medytacji i pisaniu w moim zeszycie wychodzą ze mnie różne i różniste emocje… Płaczę, daję sobie przestrzeń i czas, który należy tylko do mnie. Nie wiem czy medytuję dobrze, ani nie wiem czy dobrze piszę, ale robię to i cieszę się z tego.
 • Słucham wewnętrznego głosu, zwracam uwagę na swoje reakcje, przyglądam się swoim emocjom, regularnie medytuję.
 • Czuję więcej spokoju, a za razem wchodzę głębiej w rozwój duchowy.
 • Podchodzę spokojniej do zadań życiowych.
 • Czuję, że jestem bardziej w chwili obecnej, bardziej uważna w danej chwili.
 • Podchodzę do problemów z tolerancja spokojem, akceptuje inne zdania, nie słucham ego, że musi być tak jak ja myślę.
 • Poranny i regularny rytuał pracy ze sobą. Z tego czerpię najwięcej. Prócz tego: systematyczność, samodyscyplinę, motywację, zaczyna się stabilizować u mnie harmonia pomiędzy umysłem, duchem i ciałem. Widzę teraz, które sfery w swoim życiu zaniedbałam. Uwolniłam swoją duszę. Stałam się bardziej kreatywna. Zaczęłam w końcu pisać. Widzę wyraźniej. Kocham siebie. Poznałam Kamilę i często korzystam z jej medytacji, słucham podcastów. Coraz bardziej klaruje mi się moja ścieżka zawodowa. Nałogowo czytam, rozwijam się i powróciłam do śpiewania. Poza tym poznałam Weronikę, która jest dobrym Aniołem 🙂
 • Odkryłam mnóstwo rzeczy, nad którymi chcę popracować. Nie sądziłam, że jest tego tyle:) Wprowadziłam codzienne nawyki do swojego dnia, szczególnie że obecny czas jest do tego idealny – medytacja, korzystanie z intencji, afirmacji, jak również pisanie w dzienniku. Zapisałam już połowę zeszytu. Na początku nie wiedziałam, co mam w nim pisać i to jeszcze tak często. Teraz, dzięki Twoim wskazówkom i prowadzeniu, nie mam z tym problemu. Czuję, że jestem coraz bardziej świadoma siebie. Jest to wyzwanie, nie zawsze jest przyjemnie i łatwo, ale nie chcę zawrócić z tej ścieżki. Chcę działać. Dziękuję za to, co robisz!
 • Coraz częściej staram się wybierać miłość zamiast lęku. Miałam odwagę wprowadzić zmiany na lepsze w mojej pracy. Stałam się bardziej systematyczna – od momentu udziału w Ścieżce Intuicji codziennie ćwiczę jogę kundalini oraz medytuję. Wcześniej różnie z tym bywało:)planer ścieżka intuicji

Jak wygląda Ścieżka Intuicji?

Uczestniczki dostają dostęp do platformy, na której co miesiąc znajdują nowe materiały: medytację prowadzoną, specjalny odcinek podcastu stworzony tylko dla nich, intencje, afirmacje i modlitwy. Mogą też dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku, a raz w miesiącu spotykamy się online, by lepiej się poznać, porozmawiać, zmierzyć z trudnościami i podzielić sukcesami. Co poniedziałkowe maile z przesłaniem pomagają im pozostać na własnej drodze.

Dotychczas pracowałyśmy nad odzyskaniem wewnętrznego spokoju, wiarą w siebie oraz obfitością finansową. A to dopiero początek 🙂 Kolejne miesiące przyniosą nam dalszy rozwój, a najciekawszymi tematami dla uczestniczek są relacje z innymi, kobiecość, a także manifestacja marzeń.

Z kolei ulubione treści uczestniczek to spotkania online, medytacje prowadzone i podcast, które ja sama też uwielbiam tworzyć 🙂 Jestem ciekawa, co Tobie spodobałoby się najbardziej? Na czym najbardziej byś skorzystała?

Jeśli Ścieżka Intuicji to coś dla Ciebie, jeśli czujesz, że chciałabyś znaleźć się wśród „moich” kobiet i razem z nimi budować dla siebie pełniejsze, szczęśliwsze życie, to właśnie ruszają zapisy do kolejnej edycji programu. Potrwają tylko do 6 lipca, dlatego już teraz wejdź na stronę Ścieżki i dołącz do nas 🙂

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty