KARTY Z PRZESŁANIAMI

Głos Intuicji

Zestaw 44 kart, które pomogą Ci połączyć się ze swoim wewnętrznym kompasem i mądrością

Czym są karty z przesłaniami?

Karty “Głos Intuicji” są narzędziem do introspekcji, pogłębienia swojego połączenia z intuicją i dotarcia do ważnych dla nas odpowiedzi w zgodzie z Najwyższym Dobrem.

To autorski zestaw ręcznie ilustrowanych kart – na każdej z nich znajdziesz inne przesłanie lub pytanie, które będzie dla Ciebie prowadzeniem w odpowiedzi na Twoją intencję.

Uzupełnieniem karty jest jej opis w dołączonej książeczce, który pomoże Ci połączyć się z energią przesłanie i pełniej je zrozumieć

Jakie przesłania znajdziesz
w kartach "Głos Intuicji"

UZDROWIENIE

Te karty powstały z intencją wspierania Cię w Twoim procesie transformacji. Znajdziesz tutaj praktyki, ćwiczenia, które pomogą Ci się otworzyć na większy przepływ obfitości, miłości, spokoju i spełnienia.

PYTANIA

Znajdziesz tutaj pytania, które pomogą Ci głębiej połączyć się ze swoim wewnętrznym głosem, rozbudzić ciekawość życia, usłyszeć pragnienia swojego serca i podjąć decyzję w oparciu o głos miłości. Każde z nich możesz wykorzystać do praktyki intuicyjnego pisania.

PRZESŁANIA

Te karty to jasne i bezpośrednie drogowskazy na Twojej drodze. Być może poczujesz, że są to zdania, które idealnie wpasowują się w moment życia, w jakim obecnie się znajdujesz, dodając Ci odwagi i wiary do realizacji swoich najgłębszych pragnień.

W zestawie, oprócz 44 kart, znajdziesz trwałe, kartonowe pudełeczko do ich przechowywania oraz książeczkę z opisem każdej karty, przykładowymi rozkładami oraz propozycją rytuału otwierającego pracę z kartami

Wybierając karty "Głos Intuicji", decydujesz się na produkt, który powstał w 100% w Polsce, na papierze świetnej jakości i na małą skalę

Każda z kart jest ręcznie ilustrowana przez polską artystkę, Anię Jamróz - tak, aby każdy symbol, element i kolor niosły ze sobą odpowiednią wibrację

karty z przesłaniami Głos Intuicji - Kamila Surma

Dlaczego stworzyłam te karty?

Stworzyłam te karty z intencją, by wspierały Cię dokładnie wtedy, kiedy będziesz ich potrzebować. Sięgnij po nie, gdy zawoła Cię głos intuicji i pozwól sobie usłyszeć przez nie to, co w głębi duszy już wiesz, choć może jeszcze nie masz do tego dostępu. Wszystkie odpowiedzi nosisz w sobie.

Wierzę, że karty staną się dla Ciebie narzędziem wspierającym podejmowanie decyzji w zgodzie z wewnętrznym kompasem, który prowadzi Cię z każdym krokim. W zgodzie z głosem, który kieruje Cię do rzeczy pięknych, otwierających przed Tobą drogę spełnienia, obfitości, miłości i spokoju. Ten cichy szept prowadzi Cię już teraz – zaufaj mu. Wzmocnij swoją intuicję i podążaj za nią z odwagą i wiarą.

Ufam, że czytając przesłania, które znajdziesz na kartach, poczujesz wspierającą, pozytywną wibrację miłości, a patrząc z uważnością na stworzone z intencją ilustracje – otworzysz się na wglądy płynące z Twojej podświadomości.

Kamila Surma

"

Są piękne, cudowne! Pierwszy raz pracuje z kartami i już z tymi napewno nie przestane. Te piękne przesłania.. synchroniczności… rano wyciągam kartę i w ciągu dnia okazuje się, ze jest ona podpowiedzią/odpowiedzią na coś co się wydarza czy o czym myśle.. No czysta magia! ✨🤩 dziękuje za tego ebooka napewno się przyda i pomoże jeszcze głębiej pracować z kartami 💙 Czuje totalną wdzięczność za karty, za Ciebie i to co robisz 🤍

Dominika

Zamów Karty Intuicji

Karty Głos Intuicji

177 zł