Kamienie na miłość – jakie wybrać?

Miłość… znasz ten szaleńczy pęd za księciem z bajki? Szukanie tego jedynego na całe życie? A kiedy już ktoś się pojawi się… jest za niski, za wysoki, za mało wysportowany, jego żarty nie są aż tak śmieszne…? Ale wiesz co? Życie pisze własne scenariusze, a ja przedstawię Ci prosty sposób jak otworzyć się na miłość i dostrzegać prawdziwe intencje ludzi.

Nie raz słyszałaś o amuletach, figurkach na szczęście i innych magicznych kurzołapach… no tak. Ale jeśli wierzymy w ich moc, otwierają one nas na coś nowego, dodają nam siły i chęci do działania, to czemu odbierać sobie przyjemność z ich posiadania?

Wpis przygotowała gościnnie Ola Foutras, twórczyni Crystals Passion.

Kamienie wypełniają energetyczną pustkę

W moim przypadku takimi talizmanami są kryształy. Potrafią one doskonale wypełnić moją pustkę energetyczną na wielu płaszczyznach. Otwierają moje serce  i umysł, pozwalają przyjmować to, co przynosi wszechświat – bez lęku. Wszystko ma swoją energię, Ty, ja, natura, przedmioty. Z kamieniami jest tak samo. Ich wibracje potrafią nas „wołać”, rezonują z nami, przynoszą nam ukojenie. Ja kamienie wybieram intuicyjnie, największa magia dzieje się, gdy poznajemy ich znaczenie.

I wiesz co? W ogromnej większości przypadków wypełniają one właśnie nasze braki energetyczne. Kiedy w Twoim życiu zagości ciemność i smutek, wyczujesz wibracje kamienia słonecznego. A co jeśli szukasz miłości? O tym dziś chcę Ci opowiedzieć.

różowy kwarc kamień miłościRóżowy kwarc – kamień miłości

Kamień miłość… jak pięknie to brzmi. Różowy kwarc to wyjątkowy kryształ o bardzo silnym działaniu. Legenda głosi, że Kupidyn używał różowego kwarcu do rozbudzenia pasji i miłości. Jest on ściśle powiązany z boginią miłości, płodności i  wojny – Astarte. Kamień miłości otwiera Twoje serce w każdy możliwy sposób. Nie tylko przynosi nowe związki i relacje, pozwala na nowo dostrzec to co połączyło nas z partnerem.

Dla mnie najważniejszym działaniem różowego kwarcu to oczyszczanie głowy z negatywnego postrzegania siebie samej. Codzienna praca z  nim pozwala pokochać siebie, wyzwala z sabotowania swoich działań i planów. Jego działanie jest bardzo szerokie, oto kilka sytuacji w których powinnaś mieć przy sobie różowy kwarc:

  • szukasz nowej relacji,
  • poszukujesz ukojenia po zakończonym związku,
  • chcesz wyzbyć się lęku przez wstąpieniem w kolejny związek,
  • chcesz rozbudzić płomień obecnej relacji,
  • masz problemy z samoakceptacją,
  • szukasz swojej ścieżki rozwoju duchowego i emocjonalnego.

Kamień księżycowy – oczyszcza energię

Kolejnym kamieniem który ściśle związany jest z tematyką miłość jest kamień księżycowy. To właśnie ten kryształ oczyszcza energię po zakończonej relacji. Nie raz pewnie słyszałaś o oczyszczaniu swojej przestrzeni (możesz to robić za pomocą palo santo lub szałwii). Niestety często zapominasz o sobie – aby móc stworzyć koleją satysfakcjonującą relację, musisz zrobić na nią miejsce w swoim życiu. Praca z kamieniem księżycowym (na przykład w formie medytacji) oczyści Twoje serce i umysł. Otworzy Cię on na to co świat ma do zaoferowania. Wzmocni Twoją intuicję i pozwoli lepiej dobierać przyszłych partnerów.

Malachit i rubin – wspierają relacje

Niezwykle interesujące działanie wykazuje również malachit. Warto posiadać ten cudownie zielony kamień,  jeżeli nosisz w sercu lęk przed nawiązywaniem relacji. Często traumatyczne wspominania z poprzednich związków, lub relacji naszych rodziców, blokują nas przed otworzeniem serca i umysłu na kogoś wyjątkowego.

Ostatni kryształ idealny dla osób szukających miłości (lub chcących rozbudzić miłość, która troszkę już ostygła) to rubin. Jego czerwona barwa symbolizuje pasję, pewność siebie i namiętność. Jest on ściśle związany z miłością fizyczną. Ten kamień pozwoli Ci rozbudzić wewnętrzne pragnienia, rozpali ogień w związku i pozwoli cieszyć się namiętnością i spełnieniem

Praca z kamieniami potrafi zmienić postrzeganie świata. Otwiera nas na nowe doznania. Oczywiści żaden kryształ nie da gwarancji szczęśliwej miłości. Ale jeśli postanowisz wpuścić ich energię do swojego życia, może zadziać się magia…

Wnieś do swojego życia miłość do samej siebie

Kamienie. Wyjątkowo wypełniają moją pustkę energetyczną i otwierają moje serce i umysł na to co przynosi wszechświat. Wszystko ma swoją energię, człowiek, zwierze, roślinność, a nawet kamienie. Wybieraj je intuicyjnie, a przekonasz się, że znaczenie danego kryształu wypełni pustkę.

Ale wracając do miłości. Słyszałaś kiedyś o kamieniu miłości? Jeśli tak to czas po niego sięgnąć, a jeśli nie to już Ci opowiadam. Różowy kwarc to wyjątkowy kryształ i otwiera nas na miłość w każdy możliwy sposób. Nie tylko wnosi w nasze życie miłość do innych, ale przede wszystkim do samych siebie. Złagodzi on ból złamanego serca i otworzy nas na nowe związki, pozwoli dostrzegać z innych prawdziwe oblicze i wartości.

Limitowana kolekcja biżuterii Her Island

Zapisz się na listę zainteresowanych i jako pierwsza dowiedz się o starcie sprzedaży.

Pierwsza kolekcja biżuterii Her Island powstaje ręcznie, z intencją, dlatego będzie dostępna w limitowanej ilości i tylko 8 marca 2021! Jeśli czujesz, że pragniesz sprawić sobie wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet – zostaw swój adres email.

.

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty