MASTERCLASS

Jak wzrastać jako przewodniczka, nauczycielka, mentorka

Poznaj 5 fundamentalnych jakości w prowadzeniu innych do zmiany

Czujesz, że Twoje serce woła Cię do prowadzenia warsztatów dla innych? Być może już jesteś na tej ścieżce i chciałabyś jeszcze lepiej prowadzić innych do zmiany?

Zapraszam Cię na masterclass,
podczas którego dowiesz się:

Dzięki temu masterclassowi:

Co inne kobiety mówią o moich przestrzeniach?

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu

Dołącz do masterclassu

222
  • Dostęp do nagrania wideo i audio masterclassu: Jak wzrastać jako przewodniczka, nauczycielka, mentorka? nieograniczony czasowo na dedykowanej platformie

Kim jestem?

Nazywam się Kamila Surma i jestem założycielką szkoły dla Nauczycielek Intuicji, mentorką biznesową i przewodniczką w transformacji Kobiet Mocy.

Prowadzę warsztaty, retreaty, kursy i programy, w których biorą udział setki kobiet, a wiele z nich wraca, by dalej ze mną pracować.

Pomagam kobietom wyzwolić ich wewnętrzną moc, tworzyć biznes marzeń w lekkości i z odwagą podążać za głosem swojego serca. Mój podcast Wyspa Intuicji został odsłuchany już ponad milion razy, a z moich płatnych produktów i przestrzeni skorzystało już prawie 2 tysiące osób.

Aktualnie trwa nabór do 3. edycji Kursu dla Nauczycieli Intuicji, o którym więcej opowiem Ci właśnie podczas masterclassu.

Dołącz do masterclassu

222
  • Dostęp do nagrania wideo i audio masterclassu: Jak wzrastać jako przewodniczka, nauczycielka, mentorka? nieograniczony czasowo na dedykowanej platformie