Jak przyciągnąć to czego pragniesz? Poznaj 6 prostych kroków.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak przyciągnąć do swojego życia to czego pragniesz?

Być może jest to wymarzona podróż, praca, relacja, zdrowie lub cokolwiek innego czego chciałbyś doświadczyć w swoim życiu.


We Wszechświecie wszystko jest energią a każdy z nas ma moc tworzenia. Jednak bardzo często sabotujemy swoje działania.  Z jednej strony mówimy, że chcielibyśmy coś przyciągnąć do swojego życia, a z drugiej strony wysyłamy sprzeczne wskazówki do Wszechświata.

Jak to zmienić? Jak zacząć świadomie tworzyć swoje życie w harmonii ze Wszechświatem?

Dzisiaj podzielę się z Tobą 6 krokami, które pomogą Ci przyciągnąć do swojego życia to czego pragniesz:

1. Zacznij od DLACZEGO

To co powstało w oparciu o ego, rozpadnie się. To co powstało w oparciu o głos miłości, przetrwa~ Kurs Cudów

Te zdania powtarzam, chyba na wszystkich moich prelekcjach i warsztatach.
Jest to niezwykle ważny krok, choć często pomijany.

Często wychodzimy z założenia, że skoro możemy przyciągnąć wszystko do swojego życia, to teraz zaczniemy od najdroższego samochodu i domu wartego miliony (no dobra popłynęłam… ale wiesz co mam na myśli). Oczywiście, nie ma nic złego w manifestacji dóbr materialnych. Jednak pytanie od jakiego warto zacząć to: Dlaczego?

Dlaczego ja właściwie chcę to przyciągnąć do swojego życia?

Czy dlatego, że jeśli przyciągnę ten samochód, to będę czuł się lepszy od innych, bardziej dowartościowany i będę mógł się nim pochwalić?

Jeśli tak… to teraz nad Twoją głową powinien zapalić się wielki X jak w programie X-factor, z ostrzeżeniem, że właśnie przemawia przez Ciebie głos ego.

Ego stale uzależnia nasze szczęście, poczucie własnej wartości od czynników zewnętrznych. Musimy być bardzo uważni, wybierając to co chcemy przyciągnąć do swojego życia i dlaczego.

Choć może być oczywiście tak, że powód będzie zupełnie inny- zgodny z pragnieniami naszej duszy.

Twoja odpowiedź w takim przypadku może brzmieć: Chcę przyciągnąć ten samochód do swojego życia, bo wiem, że dzięki temu będę mógł podróżować, pomoże mi to w realizacji moich marzeń, będę mógł zabierać moją rodzinę i znajomych na wycieczki.

Czy czujesz różnicę?
Wszechświat też ją czuje.

Manifestację swoich marzeń zacznij od zadania pytania: DLACZEGO.

Dzięki temu upewnisz się, czy to co chcesz przyciągnąć do swojego życia wypływa z pragnień serca czy głosu ego.

A kiedy tworzymy z energii miłości- jednej z najwyższych częstotliwości we Wszechświecie, cuda od razu zaczną pojawiać się w naszym życiu i poczujemy wsparcie w każdym kolejnym kroku.

 


Medytacja Pragnień Duszy- Poznaj pragnienia swojego serca


2. Zastanów się: Jak to co chcesz przyciągnąć może pomóc innym?

czego pragniesz

Skup się na tym, jak inni skorzystają z tego co Ty chcesz przyciągnąć do swojego życia. Dzięki temu możesz przyspieszyć proces manifestacji.

Zamiast skupiać się jedynie na sobie, po prostu pomyśl o innych.

Np. Jeśli chcesz przyciągnąć swoich klientów, skieruj swoją uwagę, na to jako oni będą się czuli, jak to co masz im do zaoferowania zmieni ich życie. Wyobraź sobie jak będą wdzięczni za Twoją pomoc. Nie skupiaj się jedynie na tym, że Ty będziesz miał np. więcej pieniędzy.

Jeśli chcesz przyciągnąć do siebie wymarzony związek, wyobraź sobie jak będzie się czuła osoba, którą obdarzysz miłością. Wyobraź sobie jej uśmiech, wdzięczność i to jak będzie się czuła, spędzając z Tobą czas.

Jeśli uwzględnisz w proces manifestacji dobro innych osób, szybciej przyciągniesz to czego pragniesz.

3. Zacznij od intencji.

Wszystko co chcemy przyciągnąć do swojego życia, zaczyna się od nadanych przez nas intencji. Intencja jest świadomą decyzją, wobec tego gdzie chcemy skierować swoją uwagę. A nasza energia podąża za uwagą. To na czym się skupiamy rośnie.

Nadanie intencji zwiększa prawdopodobieństwo tego, że coś wydarzy się w naszym życiu.

Jeśli chcesz przyciągnąć wymarzoną pracę, zacznij swój dzień od intencji: Moją intencją jest mieć pracę, która przynosi mi spełnienie.

I zaufaj, że Wszechświat odpowie na Twoją intencję. Nie kontroluj tego, po prostu zaufaj.


SPRAWDŹ >>>


4. Zaufaj swojej intuicji

czego pragniesz

Kiedy pojawia się w nas marzenie, pierwsze pytanie jakie się nasuwa to JAK?

Jak to osiągnę?

Niestety, często jest tak, że jeśli nie znamy odpowiedzi na pytanie: JAK?, po prostu rezygnujemy z naszych marzeń. Skupiamy się na zasobach, które mamy tu i teraz i myślimy sobie: nie ma opcji,  nie dam rady…

I tutaj znowu powinien nad naszymi głowami zapalić się czerwony X z programu X-factor. Znowu wybraliśmy głos ego. Znowu wybraliśmy głos lęku.

A zastanów się przez chwilę, co wybrałby głos miłości?
Co być zrobił gdyby wszystko było możliwe?

Pamiętaj, że masz w sobie wewnętrzny kompas- swoją intuicję, która krok po kroku wskaże Ci drogę do realizacji pragnień Twojej duszy. Masz dostęp do nieograniczonej mądrości, z którą możesz się połączyć i wykorzystać ją do tego, aby zrealizować swoje marzenia.

Nie musisz wiedzieć JAK i KIEDY to się wydarzy. Twoim zadaniem jest wiedzieć CO i DLACZEGO? A następnie wsłuchiwać się w głos intuicji i działać z odwagą, wiarą i zaufaniem.

 

5. Dostrój się do najwyższych częstotliwości.

We Wszechświecie wszystko jest energią. Jeśli jesteśmy dostrojeni do niskich częstotliwości, ponieważ stale odczuwamy stres, zmęczenie, smutek to tak naprawdę odwlekamy proces manifestacji naszych marzeń.

Dostrajając się do częstotliwości miłości, wdzięczności i spokoju, Wszechświat zaczyna odpowiadać na naszą energię. Nagle odpowiedni ludzie pojawiają się w odpowiednim miejscu, a my przyciągamy do swojego życia to czego pragniemy w łatwy i przyjemny sposób.

W każdej chwili wysyłamy jakąś informację do Wszechświata. Odbieramy na częstotliwościach jak fale radiowe. Jeśli chcemy przyciągnąć coś do swojego życia powinniśmy się dostroić do najwyższych wibracji.

Aby to zrobić powinniśmy podążać za radością, robić to co kochamy i to co nas uskrzydla. Powinniśmy również zająć się naszymi stłumionymi emocjami i negatywnymi przekonaniami, które nas blokują.

Czasem, żeby ruszyć dalej, trzeba zrobić krok w tył, zmierzyć się ze swoim cieniem i uzdrowić te części nas, które tego potrzebują.

6. Bądź wdzięczny za to co masz tu i teraz.

Nie przyciągniesz do swojego życia tego czego pragniesz, jeśli będziesz tworzył z poczucia braku. Doceń to co masz już tu i teraz. Poczuj obfitość tu gdzie jesteś, a zobaczysz jak Wszechświat stworzy dla Ciebie okoliczności, dzięki którym przyciągniesz jeszcze więcej rzeczy, za które będziesz wdzięczny.

 


 

Chcesz poznać więcej wskazówek, praktycznych narzędzi i medytacji, dzięki którym przyciągniesz do swojego życia to czego pragniesz?

DOŁĄCZ DO SZKOLENIA ONLINE “MANIFESTACJA MARZEŃ”

SPRAWDŹ >>>

 

Zostaw komentarz

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty