Jak przejść przez proces transformacji i poczuć wolność – rozmowa z Kasią Przygodą 🌴 Podcast Wyspa Intuicji

Czy ufasz w prowadzenie Wszechświata? A może boisz się oddać mu kontrolę…? Czujesz lęk przed zmianą, a od głębokich procesów wewnętrznej transformacji uciekasz ze strachu przed tym, czego doświadczysz? Przed trudnymi emocjami, bólem, skokiem w nieznane…?

Proces przemiany to właśnie podróż w nieznane. Co się dzieje, gdy trafiamy do nowej, obcej nam przestrzeni? Najczęściej ogarnia nas strach. I to z powodu tego lęku bardzo często kierujemy naszym rozwojem, naszą duchowością tak, by omijać rzeczy trudne. By nie wejść tam, gdzie być może czeka nas ból i ciemność. By nie dotrzeć do miejsc, w których tak naprawdę zachodzi transformacja i zmiana…

Moją gościnią jest Kasia Przygoda – certyfikowany Coach Transformacji Życia i Biznesu i autorka książki, która pomaga ludziom żyć w zgodzie z własnym sercem.

W tej rozmowie usłyszysz o tym:
🌴 jakie znaczenie mają w procesie transformacji trudne momenty,
🌴 jaką rolę w przemianie odgrywają podróże,
🌴 jak zaufać prowadzeniu w tym, co jest dla nas nieznane,
🌴 jak budować relację pełną zaufania z Wszechświatem i przewodnikami duchowymi,
🌴 na czym polega odwaga.

 

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty