Jak otworzyć się na EKSPANSJĘ w biznesie, kobiecości i obfitości? 🔥💸

Dołącz do przestrzeni dla kobiet, które wiedzą, że rok 2023 będzie absolutnym przełomem w ich życiu i biznesie i są gotowe całą sobą, by po to sięgnąć!

Ekspansja to:

  • Przestrzeń dla kobiet, które nie chcą wybierać, które nie chcą czekać… to przestrzeń dla kobiet, które pragną otrzymać ode mnie pełne wsparcie i dostęp do wszystkich programów, warsztatów, które stworzyłam przez ostatnie lata – oraz które poprowadzę w 2023 roku!!
  • Przestrzeń dla kobiet, które są gotowe na głęboki skok, bo wiedzą, że prawdziwy sukces i upragnione efekty płyną z zaangażowania w długotrwały proces, mentoringu i wsparcia na wysokim poziomie.
  • Przestrzeń dla kobiet, które pragną ekspansji biznesu, obfitości i kobiecej mocy.
  • Przestrzeń dla kobiet, które głęboko w sercu czują, że zakończą 2023 rok w zupełnie innym miejscu – w życiu i biznesie, i są gotowe po to sięgnąć. Są gotowe na duże, odważne decyzje i zaangażowanie.

 

Więcej szczegółów o EKSPANSJI znajdziesz na lajwie oraz w linku

💸 Dołącz do EKSPANSJI ☝️

 

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty