Jak otaczać się wartościowymi ludźmi? – Podcast Wyspa Intuicji

Poznawanie osób, które mogą rezonować z naszymi emocjami, nie jest łatwe… Szczególnie w dorosłym życiu mamy z tym problem, bo wiele nas dzieli, zamiast łączyć, a my sami nie do końca uświadamiamy sobie, czego tak naprawdę chcemy.

Najważniejsze to odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie: JAKIMI OSOBAMI TAK NAPRAWDĘ CHCESZ SIĘ OTACZAĆ?
Jak zacząć otaczać się wartościowymi ludźmi? Jak odnaleźć porozumienie duszy z drugim człowiekiem? Co zrobić, żeby nie czuć się samotnym na swojej ścieżce życia?

Tak rzadko potrafimy zaufać swojej intuicji, boimy się podążać za jej głosem, a przecież jeśli znamy swoją wartość i wsłuchamy się w głąb siebie, intuicja pokieruje nas w stronę wartościowych ludzi, takich jak my sami.

Inspiruj się historiami innych, słuchaj wywiadów, bo to jest częścią kreowania otoczenia. I zawsze wybieraj głos miłości zamiast głosu strachu.

___

W przyszłym miesiącu organizuję kolejny warsztat online, tym razem pod tytułem “Stwórz swoją wizję życia“. Przejdziemy na nim przez 4 obszary wizji: karierę, relacje, otoczenie i relacje z samą sobą, tak byś mogła zbudować wizję, która rozpali Twoje serce. -> https://kamilasurma.com/wizjazycia/

 

 

Podcast Wyspa Intuicji, znajdziesz również na Spotify TUTAJ

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty