Jak intuicja pomogła jej spełnić się w pasji do muzyki i tańca? Rozmowa z Martą Jakubowską

Poznajcie Martę – 25-letnia artystka, pochodząca z Olsztyna. Muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat poprzez śpiew, taniec, akrobatykę oraz naukę gry na skrzypcach. W 2011 roku wzięła udział w programie „Bitwa na Głosy” pod przewodnictwem Tomsona i Barona. Od wielu lat szkoli się na warsztatach u najlepszych światowych choreografów w Polsce i za granicą (m.in. Los Angeles, Nowy Jork, Londyn, Paryż).
Od 7 lat mieszka w Warszawie gdzie rozwija swoje pasje i dzieli się swoim doświadczeniem z innymi.

Tańczyła na festiwalach, w teledyskach, oraz reklamach takich artystów jak m.in. : Margaret, Sylwia Grzeszczak, Lanberry, Ewa Farna, Smolasty.
Brała udział w wielu projektach tanecznych i telewizyjnych m.in. Board Game Tour, Spektakl “Freedom” w Teatrze WarSawy, show “Dancing in the Dark” w L.A., show w klubie „Jéte” w L.A., Sopot Superhit Festiwal, Taniec z Gwiazdami i wiele innych. Pasja zainspirowała ją do dalekich podróży po świecie i w głąb siebie. W tym roku wydała swój debiutancki album „Heartt Rate”, który nagrała wraz z Marcinem Kabzińskim w Londynie.

A czego dowiecie się w tym wywiadzie?
🌴 jak podążać za intuicją i spełniać marzenia?
🌴 jak spełniać swoje pasje i być szczęśliwym?
🌴 jak żyć zgodnie z pasją i poczuć się spełnionym?
🌴 czy zawsze intuicja prowadzi nas tam, gdzie tego chcemy?
🌴 co zrobić, gdy nie wszystko układa się po naszej myśli?
🌴 jak intuicja pomaga w spełnianiu pasji w muzyce i tańcu?

 

 

Podcast Wyspa Intuicji, znajdziesz również na Spotify TUTAJ

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty