Jak działa intuicyjne pisanie w praktyce? Historia Izy Jankowskiej | Podcast Wyspa Intuicji

Intuicyjne pisanie pozwala zajrzeć w głąb siebie bez ciągłej oceny i filtrowania, czy to, co myślisz i czujesz, jest “właściwe”. Potrzebujesz tylko kartki (lub Dziennika Intuicji 💙) i długopisu, by we własnej ciszy znaleźć odpowiedzi na ważne dla Ciebie, często trudne pytania… Odpowiedzi, które już są w Tobie i są w zgodzie z Twoim najwyższym dobrem.

Magię pisania intuicyjnego odkryła już Iza, która z pomocą Dziennika Intuicji dokonała w swoim życiu prawdziwej transformacji. Iza przeszła przez proces wewnętrznej transformacji m.in. korzystając z Dziennika Intuicji, programów mentoringowych oraz sesji indywidualnych. Ostatnich kilka miesięcy było dla niej drogą do samopoznania, uczenia i oduczania się wielu rzeczy o sobie. Historia i transformacja Izy jest niesamowitą inspiracją dla innych kobiet, które mogą w tej historii przejrzeć i zobaczyć same siebie.

Z rozmowy dowiesz się:
🌴 Jak odkryła narzędzie, jakim jest Dziennik Intuicji
🌴 W jakim momencie życia postanowiła rozpocząć swoją pracę z Dziennikiem Intuicji
🌴 Co odkryła w sobie dzięki intuicyjnemu pisaniu
🌴 Jakie wprowadziła intuicyjne pisanie do swojego codziennego rytuału
🌴 Jakie zmiany zaszły w jej życiu, odkąd zaczęła podążać za swoją intuicją

Izabela Jankowska – certyfikowany coach, wspiera ludzi w odważnym kreowaniu życia, jakiego pragną. Jest początkującą business woman, która rozwija siebie i swój biznes, będąc na etacie. Sama o sobie mówi, że jest pasjonatką jogi, medytacji, długich spacerów po górach i życia w zgodzie ze sobą, bo nigdy nie jest za późno na zmianę. Izę możesz znaleźć na jej Instagramie: @continuum.izabelajankowska

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty