Jak dostrzec miłość i błogosławieństwo w trudnych momentach – Łukasz Jakóbiak | Podcast Wyspa Intuicji

Im bardziej wychodzimy z umysłu, tym więcej synchroniczności doświadczamy. Im bardziej jesteśmy w sobie, tym więcej miłości czujemy. A im bardziej odpuszczamy – tym więcej mamy wolności 🙏

Zapraszam Cię do niesamowicie inspirującej rozmowy z @ŁukaszJakóbiak , który podzielił się swoją historią i perspektywą na rozwój duchowy.

Opowiedział o:
👉 lekcjach z trudnych chwil
👉 życiu w programach i schematach
👉 mocy wewnętrznej ciszy
👉 szukaniu odpowiedzi w sobie
👉 rozpoznawaniu, kim naprawdę jesteśmy …i wielu innych kwestiach, które być może przyniosą Ci moment “aha” 🤩 🌴🌴

 

Łukasz Jakóbiak – w latach 2012-2020 twórca i prowadzący nominowanego do Wiktora talk-show „20m2 Łukasza”. Zasłynął wywieszeniem gigantycznego CV przed firmą, w której chciał pracować. Znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief. Prowadził w całej Polsce wykłady inspiracyjne. W 2015 roku wystąpił obok Nicka Vujicica. Dla blisko 30 000 osób. Występował na Uniwersytecie Oxford i na konferencji TEDx. W 2017 roku wziął udział w programie Azja Express w telewizji TVN.

Dnia 21 marca 2020 roku doświadczył rozpoznania swojej esencji, czyli miłości w najgłębszym tego słowa znaczeniu. Postanowił podążyć za tym co poczuł. Wycofał się z pogoni za czymś, czego nigdy nie potrafił złapać i zaczął prowadzić kurs online i odosobnienie stacjonarne Święty Spokój – Magia Dostatku, na którym pomaga rozpoznać to, co stoi na przeszkodzie w doświadczeniu wolności, a także pomaga odkryć prawdziwą naturę człowieka, której rozpoznanie jest niebywale uzdrawiające. Prowadzi kanał na YouTube o nazwie „Łukasz Jakóbiak” na którym publikuje materiały dotyczące szczęścia, miłości, przebudzenia.

 

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty