Jak autentycznie stawiać granice w relacjach z innymi – rozmowa z Michałem Marcinkowskim

Jak często rezygnujesz z wyrażenia swojego zdania, bo martwisz się, że zrobisz komuś przykrość? Jak często oddajesz innym swoją moc w obawie przed odrzuceniem i oceną? Jak często wolisz się wycofać z rozmowy, poddać się, byleby tylko uniknąć konfrontacji?

W rozmowie z Michałem Marcinkowskim dowiesz się, jak w zdrowy, autentyczny sposób stawiać granice w relacjach i komunikować się z innymi z empatią, zrozumieniem i… troską o samą/samego siebie. Usłyszysz, czym jest inteligencja emocjonalna, jak nie poddać się instynktowi walki w trudnej rozmowie i jak lepiej poznać siebie, by pełniej wchodzić w interakcje z innymi 😊

Zapisz się na listę zainteresowanych warsztatem autentycznej i świadomej komunikacji 👉 https://kamilasurma.com/granice 

Michał Marcinkowski – jego misją jest wspieranie empatycznych osób w jasnym komunikowaniu swoich granic oraz potrzeb, wyrażaniu siebie z lekkością, pewnością i autentycznością poprzez dostarczanie praktycznej wiedzy oraz narzędzi z zakresu inteligencji emocjonalnej oraz świadomej komunikacji.

Michał postrzega komunikację jako klucz do zintegrowanego życia w zgodzie ze sobą, w połączeniu ze światem i ludźmi wokół nas. Głęboko wierzy, że poznanie oraz rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych przenosi nasze życie na lepszy poziom, w którym ludzie mogą żyć w przestrzeni życzliwości, miłości i wzajemnego zrozumienia, a na poziomie jednostki czuć się swobodnie będąc w pełni sobą przed innymi oraz budować głębokie i wspierające relacje.

 

 

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty