Inner freedom

Jak tak naprawdę zmienić swoje życie, poczuć wolność i spełnienie

4-godzinny warsztat, który pozwoli Ci zrozumieć, jak tak naprawdę zmienić życie, jak wygląda proces transformacji i jak go umiejętnie przeprowadzić, tak abyś otworzyła się na upragnioną wolność w swoim życiu.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego, kto…

Wartość, którą otrzymasz

W trakcie tego jednodniowego,
4-godzinnego warsztatu

Przejdziesz przez uzdrawianie głęboką medytacją do wewnętrznej wolności (wychodzenia z roli ofiary i stawania do swojej mocy)

Aktywację DNA poprzez język światła

Dowiesz się, czym są cykle transformacji, jak świadomie przejść przez każdy z nich i tworzyć swoje upragnione życie

Skontaktujesz się ze swoimi wewnętrznymi blokadami i emocjami, które trzymały Cię w poczuciu życiowej stagnacji

Dowiesz się, jak wyjść z roli ofiary i wziąć odpowiedzialność za swoje życie

Dowiesz się, czym jest kryzys w procesie transformacji i jak z niego wyjść

Połączysz się z poczuciem wewnętrznej wolności podczas tańca intuicyjnego

Dowiesz się, czym jest Shadow Work i jaką rolę odgrywa to w Twoim procesie transformacji

Spotkasz się z grupą cudownych ludzi o podobnych wartościach, intencjach i spędzisz ten czas w wysokich wibracjach pełnych miłości i wsparcia w Twojej transformacji

Dowiesz się, jak radzić sobie w trudnych momentach na swojej ścieżce rozwoju

Jak wygląda warsztat?

Wykupując warsztat, otrzymasz dostęp do platformy, na której znajduje się nagranie wideo z warsztatu. Warsztat online odbył się 19 grudnia 2021 r.

Przygotuj spokojną przestrzeń na około 4 godziny oraz notes i wodę.

Przed odtworzeniem nagrania warsztatu, zrób medytację z tym utworem:

Dlaczego stworzyłyśmy ten warsztat?

Nasze drogi połączyły się przez piękną synchroniczność i prowadzenie Wszechświata. Nie znając się jeszcze zbyt dobrze, w pierwszych sekundach obie poczułyśmy, że mamy stworzyć coś razem! To było niesamowite!

Co nas połączyło? Odwaga do dzielenia się swoją prawdą i tym, jak wygląda proces wewnętrznej transformacji. Wchodząc na ścieżkę rozwoju duchowego, możemy mieć poczucie pogubienia… Dużo mówi się o połączeniu z energią miłości i światła, jednak rzadziej o tym, że częścią głębokiej transformacji jest również kontakt z naszą wewnętrzną ciemnością. I tutaj pojawia się wyzwanie: jak sobie z tym radzić? Czy wszystko jest ze mną okej, jeśli przechodzę przez ciemną noc duszy w momencie, kiedy inni zachęcają mnie do tego, żeby myśleć pozytywnie?

Obie wiemy, jak ogromnie potrzebne jest w takich momentach wsparcie i świadomość tego, jak radzić sobie z różnymi cyklami transformacji, które zataczają koło przez całe nasze życie… i właśnie dlatego stworzyłyśmy ten warsztat dla Ciebie – aby dać Ci bezpieczną przestrzeń i narzędzia w Twoim procesie odnajdywania drogi do wewnętrznej wolności.

Warsztat powstał z ogromnej potrzeby przekazania głębokiej PRAWDY o rozwoju duchowym i transformacji życia. Jest wyrazem miłości, uznania i szacunku do każdego, kto TAK NAPRAWĘ stawia się dla siebie. Powstał z głębokiej miłości do transformacji.

Jest to bardzo wyjątkowy program, bo oparty o nasze wieloletnie doświadczenie w procesie transformacji. Otrzymasz tutaj praktyczne zrozumienie procesu transformacji oraz realne przykłady z życia prowadzących.

Kto poprowadzi warsztat

Kamila Surma

Na co dzień Kamila wspiera kobiety w odnalezieniu ich własnej drogi i stworzeniu życia pełnego miłości, szczęścia, spełnienia i wewnętrznego spokoju.
 
Prowadzi indywidualne sesje oraz warsztaty z wykorzystaniem metod Theta Healing, Silva Ultramind System, pracy z oddechem, medytacją, uzdrawiania energią i badań nad koherencją serca prowadzonych przez HeartMath Institute.

Jest nauczycielką Kursu Cudów i autorką książki „Wyspa intuicji, odwagi i wiary”. Stworzyła także pierwszy w Polsce Dziennik Intuicji i uczy autorskiej metody pracy z intuicyjnym pisaniem i łączenia się ze swoją wewnętrzną mądrością.

Kasia Przygoda

Kasia jest certyfikowanym Coachem Transformacji (Life&Business TRANSFORMATION Energy Coach), autorką książki – międzynarodowego bestsellera. Jest ambasadorką „Human I Trust” i „Disrupt-Her” Lifestyle z Nowego Yorku.

Historia jej życia jest historią TRANSFORMACJI – od zawrotnej kariery managera w międzynarodowych korporacjach, od Londynu po Mediolan, przez doświadczenie ataku paniki (jej układ nerwowy przestał działać na 8 godzin), zrezygnowanie z opresyjnego życia i obudzenie do swojej PRAWDY, 4-letnią podróż po świecie – życie z buddyjskimi mnichami Kung-Fu w Chinach, spotkanie Dalai Lamy, otarcie się o śmierć w hinduskim szpitalu, po certyfikowanie się na Energy Coacha w USA, projekty tworzenia Nowej Ziemi z wizjonerami na Bali, inicjację na Lidera „New Way of Leadership” na Hawajach i więcej.

Kasia pracuje z liderami, coachami i wizjonerami z całego świata, pomagając ludziom żyć w zgodzie ze własnym sercem. Uczy jak prowadzić biznes z intuicji i serca w sposób „New Way”. Jest z nami w Polsce od 1,5 roku, gdzie razem z mentorami z USA i Australii prowadzi programy Life&Business Coaching. Wnosi i aktywuje ODWAGĘ na świecie.

Poznaj opinie uczestniczek warsztatów

Asia Oziemska

Poczułam wewnętrzną potrzebę, aby skontaktować się z Kamilą. Wyczułam lekkie przebłyski swojej intuicji, ale nie potrafiłam sama polepszyć jakości tego głosu. Cały czas docierał jak gdyby z głuchej studni. Głównym powodem dla którego poczułam potrzebę skontaktowania się z Kamilą była chęć pracy nas sobą i w konsekwencji wyraźne słyszenie swoich aniołów 

Zmiana po naszej miesięcznej pracy to istny cud. Nie potrafię przekazać na papierze jakie szczęście czuję w sercu. Poukładałam swoje relacje z mężem. Pokochałam go na nowo. Realizuje się w kwestiach pasji. Mam cudowną pracę i wspaniałe koleżanki. Doceniam każdą chwilę.

Paulina Szczepańska (Healer & Coach)

Praca z Kasią to “game changer” w moim życiu. Kasia pokazała mi nowy sposób podejścia do biznesu, do klientów, do pieniędzy. Przeszłam z przestrzeni “umysłu” do nawigacji przez “czucie”, przez SERCE. A największą zmianą było wprowadzenie tego nowego sposobu nawigacji w codziennym życiu. To otworzyło mi drogę do SIEBIE. Do tego, co jest tak NA PRAWDĘ MOJE!!! I najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że teraz moją nawigacją są RADOŚĆ, LEKKOŚĆ, PRZYJEMNOŚĆ, ZABAWA.
Żyję w pełni, robię to co jest w zgodzie ze mną i sprawia mi radość. A za tym wszystkim idzie wielowymiarowa obfitość. Bo ludzie czują moją energię, moją autentyczność w tym co robię I to ich przyciąga. Najlepiej zainwestowane pieniądze ever!!!

Ada Dobroczek

Dużo w moim życiu się zmieniło. Może nie jestem milionerką, ale czuję się jakbym nią była. Dzięki sesjom, pozbyłam się strachu, zmieniłam negatywne przekonania, odpuściłam presję, żeby robić wszystko idealnie, przestałam się porównywać z innymi. Czuję się szczęśliwa tu i teraz i dzięki temu, że odpuściłam wiele przekonań, zrelaksowałam się. Czuję tą obecność intuicji, nasze połączenie jest silniejsze. Jak obserwuję minione lata, to dopiero teraz wiem, że ona zawsze tam była, tylko ja jej nie słuchałam.

Szczerze mówiąc, pierwszy raz w życiu, cieszę się podróżą i właśnie to połączenie silne z intuicją, to zaufanie do intuicji, to zaufanie do samej siebie, powoduje, że cieszę się drogą.

Odnajdź wewnętrzną wolność

Dołącz do warsztatu

Inner Freedom

Jak tak naprawdę zmienić swoje życie, poczuć wolność i spełnienie
1111
  • Zapis wideo warsztatu dostępny na platformie
dołącz do

Brave Soul

Powiedz „TAK” swojej unikalnej misji, odkryj swoje dary i zacznij żyć w obfitości, robiąc to, co kochasz

dołącz do

Brave Soul

Powiedz „TAK” swojej unikalnej misji, odkryj swoje dary i zacznij żyć w obfitości, robiąc to, co kochasz