Human Design, pełnia potencjału i bycie sobą – rozmowa z Alexandrą Czerwińską | Podcast Wyspa Intuicji

Czy mamy zapisane w genach sposoby na szczęście? Czy dzień, godzina i miejsce urodzenia mogą wpływać na to, kim naprawdę jesteśmy? I jak możemy żyć w pełni swojego potencjału, jednocześnie pozostając w zgodzie z naszą wewnętrzną prawdą?

Jesteśmy w trakcie wielkich zmian. I chociaż większość z nas je czuje, nie wszyscy są w stanie określić, co za tym stoi i czego tak naprawdę dotyczą na głębszym poziomie. Human Design odkrywa przed nami obraz zmiany ewolucyjnej, która nastąpiła w ludziach i która ma wielkie znaczenie dla tego, kim jesteśmy, jak działamy i jaka jest nasza misja. Otrzymaliśmy dostęp do narzędzia, które otwiera przed nami wcześniej nieistniejącą drogę do zrozumienia nas samych i odsłonięcia swojego najwyższego potencjału.

Jako istoty 9-centrowe i forma przejściowa mamy tu do spełnienia ważne zadanie. Ale co najważniejsze, dostaliśmy możliwość precyzyjnego rozkodowania naszego DNA i poznania mechaniki działania naszego ciała, po to, by poruszać się po tym świecie w pełni swojego potencjału. Human Design jest mapą do nas samych, która przeprowadza nas przez proces zmiany niskiej ekspresji naszych genów i pozwala odsłonić to, co jest w nas, a czego większość nie potrafiła aktywować. Dzięki temu możemy całkowicie odmienić nasze życie, zniwelować opór i zacząć z nim płynąć, ale najważniejsze, że zaczynamy stawać się osobą, którą zostaliśmy zaprojektowani, by być.

W życiu chodzi o Ciebie. O Twoją świadomość i wyjście z iluzji umysłu. O to toczy się prawdziwa gra. Human Design otworzył przed nami możliwość poznania scenariusza i naszej roli, żebyśmy mogli wydobyć unikalność, która jest w nas zapisana.

W tym odcinku podcastu moją gościnią jest Alexandra Czerwińska – niesamowita ekspertka od Human Design, jego analityczka i przewodniczka po jego zasadach.

Z tej rozmowy dowiesz się m.in.:
🌴 czym jest Human Design,
🌴 jak sprawdzić nasz unikalny projekt,
🌴 co można wyczytać z profilu Human Design,
🌴 co to jest typ, strategia i wewnętrzny autorytet w systemie Human Design,
🌴 jaki jest kolejny krok po poznaniu swojego projektu

 

Zapraszam Cię do odsłuchania tej bardzo ciekawej rozmowy, zadawania pytań w komentarzach i dzielenia się odcinkiem 🥰

Alexandrę znajdziesz na: IG: alexandra.czerwinska oraz stronie WWW

 

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty