POŁĄCZ SIĘ ZE SWOJĄ INTUICJĄ
I STWÓRZ ŻYCIE O JAKIM ZAWSZE MARZYŁAŚ

HER ISLAND ACADEMY

INTUICJA | ODWAGA | MIŁOŚĆ

SPOŁECZNOŚĆ WSPIERAJĄCYCH SIĘ KOBIET

Her Island Academy to zajęcia online, dzięki którym wsłuchasz się w głos swojej intuicji, upewnisz się, że decyzje, które podejmujesz są w zgodzie z Tobą i odzyskasz wewnętrzny spokój. Nauczysz się wykorzystywać moc swojego serca i umysłu, aby stworzyć życie o jakim zawsze marzyłaś.  Odkryjesz swoją drogę w życiu, otworzysz się na prowadzenie Wszechświata i będziesz czuła jego wsparcie.

Poznasz kobiety, które mieszkają w różnych częściach świata, nawiążesz nowe znajomości i zostaniesz częścią wspierającej się społeczności. A to wszystko bez wychodzenia z domu.

Her Island Academy powstała, aby uczyć, wspierać i łączyć kobiety, które pragną żyć w zgodzie ze sobą, swoim potencjałem i głosem intuicji.

Jesteś jedną z nich? Dołącz do Her Island Academy i rozwijaj się w grupie inspirujących się kobiet!

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Zajęcia odbywają się przez Skype w grupach 4-6 osobowych. Spotykamy się w naszym kobiecym gronie, wspólnie rozwijając intuicję i wspierając się w podejmowaniu decyzji w zgodzie z nią.

Każda z nas siada w swoim domowym zaciszu, pod kocykiem, na macie lub po prostu tak, aby było nam wygodnie. Przygotowujemy ulubiony dziennik, coś do pisania oraz świeczkę, którą zapalimy w intencji.

Każde zajęcia to nowy temat, jednak wszystkie łączą się z tematem intuicji, manifestacji marzeń, podejmowania decyzji i otwierania na prowadzenie Wszechświata.


KAŻDE ZAJĘCIA SKŁADAJĄ SIĘ Z: ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH, MEDYTACJI, PRACY Z DZIENNIKIEM I ROZMÓW W KOBIECYM GRONIE

W REZULTACIE ZAJĘĆ:

 🌴Poszerzysz swoją świadomość
🌴Rozwiniesz intuicję
🌴Zaczniesz przyciągać do swojego życia więcej pozytywnych sytuacji i to czego pragniesz w głębi duszy
🌴Wsłuchasz się w pragnienia swojego serca
🌴Dostroisz się do częstotliwości miłości i wdzięczności
🌴Będziesz z większą łatwością podejmowała decyzje, które są w zgodzie z intuicją
🌴Odzyskasz spokój i zaufanie do Wszechświata i siebie
🌴Poznasz kobiety, które wzajemnie wspierają się w podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą
🌴Twoje życie zacznie płynąć z łatwością, lekkości i  zaczną dziać się cuda
🌴Nauczysz się odróżniać głos strachu od głosu intuicji

RODZAJE I TERMINY ZAJĘĆ DO WYBORU:

ROZWÓJ INTUICJI

WSŁUCHAJ SIĘ W GŁOS SWOJEGO SERCA I NADAJ ODPOWIEDNI KIERUNEK SWOJEMU ŻYCIU
ZAJĘCIA POMOGĄ CI W PODEJMOWANIU DECYZJI W ZGODZIE ZE SOBĄ, ROZWOJU INTUICJI I PRZYWRÓCENIU WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU

PONIEDZIAŁEK : 20:00-21:00

WTOREK: 20:00- 21:00

Zajęcia, podczas których poznasz narzędzia rozwoju intuicji, ćwiczenia oddechowe i medytacje, które pomogą Ci rozwinąć intuicję i radzić sobie ze strachem i wątpliwościami. Nauczysz się odróżniać głos strachu od głosu miłości i prowadzić dziennik intuicji.

W rezultacie zajęć zbudujesz zaufanie i pewność do siebie w podejmowaniu decyzji, rozwiniesz intuicję, wyciszysz chaos w głowie, odzyskasz wewnętrzny spokój.

MANIFESTACJA MARZEŃ

ZWIZUALIZUJ SWOJE MARZENIA I PRZYCIĄGNIJ TO CZEGO PRAGNIESZ
ZAJĘCIA POMOGĄ CI W SPEŁNIENIU SOWICH MARZEŃ I OTWORZENIU SIĘ NA PROWADZENIE WSZECHŚWIATA

PONIEDZIAŁEK: 18:30- 19:30

WTOREK: 18:30 – 19:30

Zajęcia podczas, których nauczysz się wykorzystywać moc intencji i afirmacji, zwizualizujesz swoje marzenia wykorzystując energię miłości moc swojego umysłu, dostroisz się do najwyższych częstotliwości we Wszechświecie – wdzięczności i milości, odzyskasz wewnętrzny spokój i uwierzysz, że to czego pragniesz w głębi duszy jest możliwe do zrealizowania.

W rezultacie zajęć zaczniesz przyciagać więcej sytuacji, za które możesz być wdzięczna, a w Twoim życiu zaczną dziać się cuda 🙂

Stwórz swoją własną grupę ze znajomymi!

Nowe grupy otwieramy od 3 osób. Jeśli wraz ze znajomymi chciałybyście rozwijać intuicję i wspierać się w podejmowaniu decyzji w zgodzie z nią, napisz do nas a utworzymy grupę specjalnie dla Was!

Napisz do nas na: kontakt@kamilasurma.com

 

KIM JESTEM?

Hej, nazywam się Kamila Surma. Jestem nauczycielką z pasji i powołania, która  podchodzi do swoich uczniów w sposób holistyczny, łącząc pracę z duszą, ciałem i umysłem. Moją misją jest pomóc Ci odnaleźć swoją życiową misję, rozwinąć intuicję, odzyskać spokój i harmonię w codziennym życiu.

Wierzę, że każdy z nas jest duszą przeżywająco chilowo ludzkie doświadczenie. A jedynie poprzez słuchanie głosu naszej intuicji i życie w zgodzie z naszą misją, możemy doświadczyć życia pełnego miłości, szczęścia, spełnienia, wolności i obfitości.

W swojej pracy łączę wiedzę i techniki z zakresu rozwoju intuicji, pranajamy, treningu mentalnego, filozofii jogi, Kursu Cudów (tekstu, który ukazuje drogę do spokoju i miłości poprzez pracę nad umysłem) oraz 15-letniego doświadczenia tancerki.

Mimo tego, że teraz pomagam innym odkryć swoją drogę w życiu jeszcze kilka lat temu nie miałam pomysłu na siebie. Nie byłam zadowolona ze swojego życia, rzuciłam wszystko i wyjechałam na Majorkę. To tam dzięki podróży w głąb siebie, przypomniałam sobie kim naprawdę jestem. Wyspa stała się dla mnie symbolem wewnętrznej przemiany, słuchania głosu intuicji i podejmowania odważnych deyczji. W trakcie zajęć Her Island, podzielę się z Tobą tym, co pomogło mi stworzyć życie, w którym czuję się spełniona, szczęśliwa i spokojna.

DLACZEGO POWSTAŁO HER ISLAND ACADEMY?

W dzisiejszym świecie bardzo łatwo jest nam się pogubić. Wszyscy wokół mówią nam co robić, jak powinniśmy się zachowywać i jaką drogą iść. Jesteśmy coraz bardziej zabiegane i nie wsłuchujemy się w głos swojej intuicji. A to sprawia, że czujemy się zmęczone, zestresowane i nie robimy tego co jest w zgodzie z naszym potencjałem.

Misją zajęć jest to, aby ten wieczór poświęć na wsłuchaniu się w głos swojego serca, nadanie odpowiedniego kierunku swojemu życiu i podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą.

Zauważyłam również, że największym wyzwaniem jest dla nas bycie systematycznymi w ćwiczeniach, które wspierają nasz rozwój.  Dlatego dzięki zajęciom w Her Island Academy jak i społeczności kobiet, rozwój intuicji będzie  dla Ciebie niezwykle prosty, stanie się czystą przyjemnością, a Ty znacznie szybciej zauważysz zmianę.

ROZWÓJ INTUICJI POMOŻE CI W:

🌴Podejmowaniu codziennych decyzji, które są w zgodzie z tym kim naprawdę jesteś, pragnieniami Twojego serca i Twoimi wartościami
🌴Zbudowaniu zaufania do siebie w podejmowaniu decyzji w każdym obszarze swojego życia: sferze zawodowej, miłosnej, prowadzeniu biznesu, relacjach z innymi, odzyskaniu zdrowia
🌴Odkryciu swojej drogi w życiu i stworzeniu życia, w którym jesteś prawdziwie spełniona, szczęśliwa i spokojna
🌴Znalezieniu swojej pasji
🌴Zmianie swojej ścieżki zawodowej na taką, która przynosi Ci ogromne spełnienie
🌴Połączeniu się ze swoją wewnętrzną mądrością (źródłem miłości i prawdziwej potęgi)
🌴Życiu w zgodzie z Twoim pełnym potencjałem
🌴Życiu w harmonii, spokoju zamiast w ciągłym strachu i niepewności
🌴Znalezieniu bratniej duszy i wspierającego otoczenia bliskich ludzi
🌴Przyciągnięciu do swojego życia tego czego pragniesz

OPINIE UCZESTNICZEK ZAJĘĆ HER ISLAND:

HER ISLAND ACADEMY

Dla pierwszych 10 osób, które wykupią pakiety miesięczne:

35% zniżki na sesje indywidualne oraz warsztaty organizowane w lutym (w Łodzi oraz Warszawie)

POJEDYNCZE ZAJĘCIA

30
 • 1 zajęcia (60-minutowe)

4 ZAJĘCIA

MIESIĘCZNY PAKIET
zł120
99 (OSZCZĘDZASZ 21 ZŁ)
 • 4 zajęcia (60-minutowe)
 • - 10% na sesje indywidualne

4 ZAJĘCIA
+ ZESTAW STARTOWY

MIESIĘCZNY PAKIET
zł204
159 (OSZCZĘDZASZ 45 zł)
 • 4 zajęcia (60-minutowe)
 • ALBUM MEDYTACJI HER ISLAND ( 10 MEDYTACJI)
 • PLANER ROZWOJU INTUICJI DO DRUKU
 • -20% na sesje indywidualne

6 ZAJĘĆ
+ ZESTAW STARTOWY

MIESIĘCZNY PAKIET
zł264
189 (OSZCZĘDZASZ 75 zł)
 • 6 zajęć (60-minutowych)
 • ALBUM MEDYTACJI HER ISLAND ( 10 MEDYTACJI)
 • PLANER ROZWOJU INTUICJI DO DRUKU
 • - 20% na sesje indywidualne