Przypomnij sobie kim naprawdę jesteś

Wspieramy kobiety w rozwoju intuicji, życiu w zgodzie ze sobą
i odzyskaniu wewnętrznego spokoju.

POBIERZ BEZPŁATNĄ MEDYTACJĘ 

z muzyką 528 hz- znaną jako częstotliwość MIŁOŚCI i zacznij swój dzień z pozytywną energią 🙂

Naszą misją jest pomóc Ci w stworzeniu życia, które jest pełne miłości, spokoju, harmonii i wolności.

Wierzymy, że intuicja jest naszą super mocą i wszystko czego potrzebujemy znajduje się w nas samych. 
Wierzymy, że jedyne co musimy zrobić to przypomnieć sobie kim naprawdę jesteśmy i nauczyć się wybierać miłość zamiast strachu w każdym momencie naszego życia.

Swoją misję realizujemy poprzez tworzenie narzędzi rozwoju intuicji, organizowanie spotkań, warsztatów, pokazywanie inspirujących kobiet w formie wywiadów oraz tworzenie wspierającej się społeczności

 

W JAKI SPOSÓB REALIZUJEMY NASZĄ MISJĘ?

SKLEP

Tworzymy narzędzia i akcesoria, które wspomogą Twój rozwój duchowy

EVENTY

Organizujemy spotkania, warsztaty i zajęcia dla kobiet

WYWIADY

Pokazujemy inspirujące historie innych kobiet

GRUPA NA FACEBOOKU

Prowadzimy grupę "Wyspa Kobiet", w której codziennie się inspirujemy

ZDJĘCIA Z MINIONYCH WYDARZEŃ

DLACZEGO POWSTAŁO
HER ISLAND?

Założycielką marki Her Island jest Kamila Surma, która wiele lat szukała swojej drogi w życiu, żyła schematem studia-praca-dom, nie czując wewnętrznego spełnienia i sensu życia.

Aż do momentu, kiedy jednego dnia poczuła impuls. Wołanie serca… Kupiła bilet w jedną stronę i podążając za głosem intuicji zamieszkała na jednej z hiszpańskich wysp.

Ta podróż całkowicie odmieniła jej życie. To tam wsłuchałam się w siebie,a wyspa stała się dla niej symbolem wewnętrznej przemiany, intuicji, odwagi i wiary. Teraz pragnie pomóc kobietom przejść przez podróż, dzięki której przypomną sobie kim są naprawdę i odważą się żyć w zgodzie z tym kim są naprawdę.

EVENTY

Spotkanie Inspirujących się Kobiet
Spotkanie dla kobiet, które chcą zainspirować się historiami innych osób, nawiązać nowe znajomości i otworzyć się na zmiany.
Warsztat Rozwoju Intuicji
3-godzinny autorski Warsztat Rozwoju Intuicji, prowadzony przez Kamilę Surma. Skierowany do kobiet, które chciałyby podejmować decyzje z większym zaufaniem do samych siebie, odróżnić głos strachu od głosu miłości, nauczyć się wykorzystywać intuicję w codziennym życiu i odnaleźć swoją drogę.
Poranek z Yogą i Medytacją w SkyHub
Forma porannej rutyny, która łączy ze sobą jogę oraz trening mentalny w postaci: medytacji, wizualizacji, ćwiczeń oddechowych i pracy z afirmacjami. Skierowany do kobiet, które chcą zacząć dzień z pozytywną energią, zredukować poziom stresu i być bardziej produktywne i kreatywne w ciągu dnia.
Poprzedni
Następny