Zapisz się na listę zainteresowanych warsztatem

autentycznej i świadomej komunikacji

.

Ta przestrzeń jest dla Ciebie, jeśli:

Kamila Surma – nauczycielka Kursu Cudów, autorka książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary” oraz podcastu Wyspa Intuicji, twórczyni pierwszego w Polsce Dziennika Intuicji.

Prowadzi indywidualne sesje oraz warsztaty z wykorzystaniem metod Theta Healing, Silva Ultramind System, pracy z oddechem, medytacją, uzdrawiania energią i badań nad koherencją serca prowadzonych przez HeartMath Institute.

Michał Marcinkowski – jego misją jest wspieranie empatycznych osób w jasnym komunikowaniu swoich granic oraz potrzeb, wyrażaniu siebie z lekkością, pewnością i autentycznością poprzez dostarczanie praktycznej wiedzy oraz narzędzi z zakresu inteligencji emocjonalnej oraz świadomej komunikacji.
 
Michał postrzega komunikację jako klucz do zintegrowanego życia w zgodzie ze sobą, w połączeniu ze światem i ludźmi wokół nas. Głęboko wierzy, że poznanie oraz rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych przenosi nasze życie na lepszy poziom, w którym ludzie mogą żyć w przestrzeni życzliwości, miłości i wzajemnego zrozumienia, a na poziomie jednostki czuć się swobodnie będąc w pełni sobą przed innymi oraz budować głębokie i wspierające relacje.