Dziennik Intuicji

Pierwsze takie narzędzie w Polsce, które pomoże Ci otworzyć się na jasne przekazy Twojej intuicji, poznać siebie i świadomie kreować życie pełne miłości, spokoju, szczęścia i obfitości 

Pisanie w dzienniku pomaga Ci pamiętać, jaką masz w sobie siłę.

Asad Meah

Dziennik, którego potrzebujesz

by żyć pełnią swojego potencjału

Jak często podejmujesz życiowe decyzje, kierując się strachem? Jak często Twój wewnętrzny głos mądrości jest zbyt cichy, byś mogła go wyraźnie usłyszeć? Jak często szukasz odpowiedzi na ważne pytania gdzieś na zewnątrz, zamiast zajrzeć do środka?

Dziennik Intuicji to narzędzie, które pomoże Ci się połączyć z Twoją intuicją i da Ci przestrzeń na to, by wskazówki Wszechświata i Twojej wewnętrznej mądrości mogły prowadzić Cię do spełnionego, obfitego życia.

Dziennik jest zaprojektowany w taki sposób, abyś jednocześnie czuła moje wsparcie w procesie rozwoju intuicji i pogłębiała zaufanie do siebie, otwierając się na wewnętrzne wskazówki odnośnie tego, jak go prowadzić.

Pisanie dziennika jest podróżą do wnętrza.

Christina Baldwin

Co znajdziesz w środku?

Otwórz się na prowadzenie intuicji

dziennik intuicji wnętrze

Gotowe intencje oraz miejsce na wpisanie swoich własnych, które wesprą Cię w świadomym tworzeniu szczęśliwego życia i podniosą Twoje wibracje

Propozycje afirmacji oraz miejsce, byś mogła zapisać te, które intuicyjnie czujesz, a dzięki temu zaprosisz do swojego życia pozytywne zmiany i otworzysz się na cuda

Przestrzeń na Twoją afirmację wizji życia, byś w końcu mogła odkryć, jak chcesz żyć i co będzie w zgodzie z głosem Twojego serca

Inspirujące przesłania

Modlitwę poranną i wieczorną oraz miejsce do stworzenia własnych modlitw, dzięki którym jeszcze skuteczniej przyciągniesz to, czego pragnie Twoja dusza

Pytania do dziennika, które pomogą Ci połączyć się z intuicją i znaleźć w sobie odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania oraz uzdrowić obszary życia, w których nie czujesz teraz przepływu pozytywnej energii

Mnóstwo przestrzeni na intuicyjne pisanie – tak, jak poczujesz, tak jak chcesz, tak jak potrzebujesz

Nie ma idealnego sposobu na prowadzenie tego dziennika. Nie ma struktury, w którą musisz się wpasować. Dziennik daje Ci przestrzeń do swobodnego pisania i oddania się na prowadzenie Wszechświata i Twojej duszy, tak abyś każdego dnia wiedziała co zrobić, gdzie iść, co powiedzieć i komu. Tak, abyś poczucie zagubienia zamieniła w pewność co do kolejnego kroku w swoim życiu, a wszelkie wątpliwości i obawy zamieniła na wiarę w swoją wewnętrzną moc.

Intuicyjne pisanie w dzienniku pomogło już ponad 2 000 kobiet odkryć swoją wewnętrzną mądrość i połączyć się z głosem miłości

“Kiedy rozpoczynałam swoją przygodę z Dziennikiem, czułam niepewność. Nie wiedziałam czy robię to dobrze i odpowiednio starannie. Coś mnie jednak do niego przyciągało. Postanowiłam, że nie będę mieć wobec tego narzędzia żadnych oczekiwań. Pewnego dnia, podczas medytacji, poczułam, żeby wziąć Dziennik i pisać. Pisałam jak natchniona. Nie mogłam przestać. Po prostu płynęło. Umysł nie ingerował w powstającą treść. Wszystko dyktowało serce. I po tym pierwszym spotkaniu z Dziennikiem zrozumiałam, jaki jest właściwie jego sens i czemu ma służyć. Należy z niego korzystać czysto INTUICYJNIE, kiedy wewnętrzny głos to podpowiada.
Od naszego pierwszego spotkania minęło już kilka miesięcy, a Dziennik stał się nieodłączną częścią regularnej praktyki duchowej. Pojawiają się w nim różne treści – pisane i malowane, całe opowieści, jak i krótkie bezokoliczniki zdań. Nigdy nie zapoznałam się z instrukcją, bo wiem, że dla każdego z nas Dziennik jest czymś zupełnie innym i to właśnie my sami nadajemy mu odpowiednie znaczenie. Uważam jednak, że przenoszenie pewnych wewnętrznych doświadczeń na papier ma wymiar terapeutyczny. Pozwala bowiem na oddanie wszystkiego co nas uwiera, co jest nieprzyjemne, a czasem bolesne.
Dziękuję Dziennikowi, że towarzyszy mi na mojej drodze. Razem pięknie się rozwijamy”.

Natalia

“Wszystko się zmieniło, codziennie medytuję z intencją, afirmuję, jestem dużo spokojniejsza, coraz bardziej zadowolona z życia, mimo tego co się dzieje na zewnątrz, potrafię cieszyć się z pozytywnych rzeczy. To wszystko dzięki Tobie, Kamilo!”

“Bez dziennika ani rusz 🙂 Poprawiło się moje zdrowie psychiczne i fizyczne. Zaczęłam zauważać więcej i doceniać więcej. Zmniejsza się poziom stresu, wyzwalam swoją kreatywność”

Jakie korzyści daje pisanie w dzienniku?

Te efekty potwierdzają badania naukowe

Prowadzenie dziennika zmniejsza stres

Badanie przeprowadzone w 2006 roku (Stice, Burton, Bearman, Rohde) pokazuje, że pisanie w dzienniku obniża poziom stresu i może być równie skuteczne w zapobieganiu depresji jak terapia poznawczo-behawioralna.

Codzienne pisanie w dzienniku podnosi poziom wdzięczności

Wdzięczność jest bezpośrednio łączona przez badaczy z lepszą jakością snu, większą aktywnością fizyczną, a przede wszystkim większym zadowoleniem z życia, co wpływa nie tylko na nasz nastrój, ale także na zdrowie fizyczne.

Prowadzenie dzienika pomaga uleczyć traumy

Dzięki regularnemu pisaniu jesteśmy w stanie lepiej przepracować trudne doświadczenia z przeszłości i uspokoić negatywne, powracające myśli, które oddzielają nas od szczęścia (Provencher, Gregg, Mead, Mueser z 2020 r).

Piszę w dzienniku od 15. roku życia. Używałam dzienników jako terapii. Jako nastolatka i po 20-tce napisałam sporo złej poezji, głównie o tym, jak zranił mnie jakiś facet. Ile czasu zmarnowałam martwiąc się o mężczyzn, moją wagę i o to, co myślą inni!

Ale po 40-tce zaczęłam wykorzystywać dziennik, by wyrazić swoją wdzięczność - i obserwować, jak błogosławieństwa w moim życiu się mnożą.
To, na czym się skupiasz, rośnie.

Oprah Winfrey

Co zyskasz, pisząc w Dzienniku Intuicji?

Edycja limitowana - liczba Dzienników Intuicji jest ograniczona

Skorzystaj z narzędzia, które wspiera Twój rozwój duchowy

“Jako nastolatka po cichu zazdrościłam koleżankom, które pisały swój dziennik czy pamiętnik – mi wydawało się, że nic wartego opisywania w moim życiu się nie dzieje. I dopiero po latach idea Dziennika Intuicji otworzyła mnie na to, by pisać nie o tym, co wydarza się na zewnątrz, a o tym, co dzieje się w środku.

Sięgam po Dziennik kiedy czuję, że go potrzebuję, tak po prostu – czasami raz na kilka dni, a czasami nawet kilka razy w ciągu dnia. Spisuję w nim to, co do mnie przychodzi, a więc refleksje, emocje, pomysły, pracuję też z pytaniami do Dziennika i widzę, jak ogromnym wsparciem jest to dla mnie w procesie terapii. Wiele odpowiedzi na pytania, które zadawałam sobie latami, już jest zapisanych w Dzienniku. Wiele wglądów, które dosłownie zmieniły moje życie. A dzięki początkowym stronom Dziennika, gdzie zapisałam swoje intencje i afirmacje, jeszcze łatwiej mi powracać do siebie i tego, co dla mnie ważne.

Polecam Dziennik szczególnie osobom, które są na tym etapie, na którym byłam ja, gdy po raz pierwszy go otworzyłam: zagubionym, przytłoczonym, bez głębszej relacji z samą sobą. Jeśli czujesz, że jesteś w stanie inercji, zastoju, a energia nie płynie przez Ciebie tak, jak powinna i czegoś w Twoim życiu brakuje – Dziennik Intuicji i regularna praktyka pisania z serca naprawdę mogą pomóc Ci odkryć wiele odpowiedzi”.

Karolina

“Bardziej biorę pod uwagę swoje zdanie niż innych. Jestem radośniejsza, czuje się wolna i spełniona. Więcej żartuję, więcej odpuszczam sobie i innym. Wzmacniam swoje poczucie wartości. Pisanie o swoich przeżyciach, potrzebach, emocjach i marzeniach wiele we mnie wyzwoliło. Czuję się bardzo swobodnie ze sobą teraz”

“Poprzez dziennik potrafię “na chłodno” omówić sobie trudny dla mnie temat, odstresować się, potrafię wyciągnąć więcej z danej sytuacji, uspokaja mnie pisanie w dzienniku. Jest to swego rodzaju konwersacja z najlepszym przyjacielem, który chce dla Ciebie jak najlepiej, ale tym przyjacielem jesteśmy my sami <3″

“Do prowadzenia dziennika wróciłam po wielu latach przerwy. Jako nastolatka, dziennik był dla mnie ważnym narzędziem w przelewaniu myśli i emocji. Teraz dziennik pozwolił mi wrócić do siebie i skupić się na tym, czego pragnie moja dusza. Jest narzędziem do dzielenia się emocjami, pracy wewnętrznej i autoterapii. Pozwala mi uporządkować moje myśli, ale też otworzyć się na przepływ intuicji. Przypomina mi co w moim życiu jest ważne w natłoku codziennych spraw”

“To, co zapiszę, zaczyna być dla mnie widoczne. Pozwala mi zobaczyć rzeczy takimi jakie są, a nawet zobaczyć i uświadomić sobie coś nowego, czego jak było tylko w moich myślach, nie udawało mi się dostrzec”

Dlaczego stworzyłam Dziennik Intuicji

Żeby pomóc innym połączyć się ze swoja wewnętrzną prawdą i głosem mądrości. Żeby kobiety każdego dnia mogły przypominać sobie, czego pragną doświadczyć z poziomu serca i przywoływać wizję siebie i swojego życia – tak, aby otrzymywać wsparcie w codziennej drodze ku intuicji.

dziennik intuicji kamila surma

Podczas mojej drogi odkrywania siebie, w pewnym momencie poczułam głośne wołanie i przekaz: Zacznij pisać! Wtedy nie wiedziałam, dlaczego mam to zacząć robić i co mi to przyniesie, jednak zaufałam temu wewnętrznemu głosowi.

Na początku pisałam sporadycznie, jednak z biegiem czasu potrzeba wracania do dziennika stawała się coraz silniejsza. Czułam, że pisanie w dzienniku jest jak rozmowa z najlepszą przyjaciółką, a jednocześnie to sposób na pogłębianie relacji z Wszechświatem, wyższą energią i na poznanie samej siebie.

W pewnym momencie zauważyłam, że gdy prowadzę dziennik, w moim życiu dzieje się magia.  Zaczęłam w nim intuicyjnie i całkowicie spontaniczne otrzymywać odpowiedzi na najważniejsze dla mnie pytania: Jaka jest moja misja życiowa? Co mnie najbardziej blokuje? Jaki powinien być mój kolejny krok?

Czułam, że każde zapisane w dzienniku słowo przybliżało mnie do siebie, głosu mojej wewnętrznej prawdy. Z czasem to narzędzie stało się dla mnie formą autoterapii, które pomogło mi wyjść z negatywnych schematów i starych wzorców myślowych, blokujących mnie w życiu. Dzięki niemu rozwijałam też swoją intuicję, która wspiera mnie teraz w każdym obszarze życia, w każdej decyzji.

 

Po jakimś czasie dostałam kolejny jasny przekaz: Podziel się tą metodą z innymi! Naucz ich prowadzić Dziennik Intuicji.

Poszłam za tym głosem i zaczęłam uczyć kobiety pracy z dziennikiem podczas moich warsztatów, programów online i sesji indywidualnych. Okazało się, że w ich życiu również pojawiła się magia, która pozwoliła im przybliżyć się do siebie i Wszechświata i otworzyć na niesamowity przepływ intuicji. Dziennik Intuicji pomógł im odzyskać wewnętrzny spokój, radość życia i zaufanie, że wszystkie odpowiedzi są już w nich.

dziennik intuicji kamila surma

Zamów Dziennik Intuicji

Dziennik Intuicji

119 zł
 • Dziennik Intuicji
 • PDF oraz nagranie audio wspierające pracę z dziennikiem

Dziennik Intuicji + książka

159 zł
 • Dziennik Intuicji
 • PDF oraz nagranie audio wspierające pracę z dziennikiem
 • Książka "Wyspa intuicji, odwagi i wiary"

Dziennik Intuicji + warsztat + album

589
319 zł
 • Dziennik Intuicji
 • PDF oraz nagranie audio wspierające pracę z dziennikiem
 • Warsztat online "Odkryj swoją drogę w życiu", a w nim ponad 4 godziny nagrania oraz materiały PDF
 • Album medytacji "Pokochaj siebie", a w nim • 7 medytacji prowadzonych, 3 zestawy afirmacji i 3 autorskie utwory muzyczne na uzdrawiających częstotliwościach
dziennik intuicji kamila surma

Zamów Dziennik Intuicji

Dziennik Intuicji

119 zł
 • Dziennik Intuicji
 • PDF oraz nagranie audio wspierające pracę z dziennikiem

Dziennik Intuicji + e-book

149 zł
 • Dziennik Intuicji
 • PDF oraz nagranie audio wspierające pracę z dziennikiem
 • E-book "Wyspa intuicji, odwagi i wiary"

Pisanie dziennika daje nam wgląd w to kim jesteśmy, kim byliśmy i kim możemy się stać.

Sandra Marinella

Dwudniowy warsztat online

Odblokuj finansowe flow

i zaproś obfitość do swojego życia

2-3 października 2021

Dwudniowy warsztat online

Odblokuj finansowe flow

i zaproś obfitość do swojego życia

2-3 października 2021