Dziękuję za zapis na webinar

Obejrzysz go poniżej lub klikając w link, który właśnie dostałaś na maila 🙂

Poznaj również specjalną ofertę Dziennika Intuicji.

Dziennik Intuicji

Pierwsze takie narzędzie w Polsce, które pomoże Ci otworzyć się na jasne przekazy Twojej intuicji, poznać siebie i świadomie kreować życie pełne miłości, spokoju, szczęścia i obfitości 

240

stron

13

stron z prowadzeniem

500

wspartych kobiet

Dziennik, którego potrzebujesz

by żyć pełnią swojego potencjału

DSC_6671
DSC_6588
DSC_6826

Jak często podejmujesz życiowe decyzje, kierując się strachem? Jak często Twój wewnętrzny głos mądrości jest zbyt cichy, byś mogła go wyraźnie usłyszeć? Jak często szukasz odpowiedzi na ważne pytania gdzieś na zewnątrz, zamiast zajrzeć do środka?

Dziennik Intuicji to narzędzie, które pomoże Ci się połączyć z Twoją intuicją i da Ci przestrzeń na to, by wskazówki Wszechświata i Twojej wewnętrznej mądrości mogły prowadzić Cię do spełnionego, obfitego życia.

Dziennik jest zaprojektowany w taki sposób, abyś jednocześnie czuła moje wsparcie w procesie rozwoju intuicji i pogłębiała zaufanie do siebie, otwierając się na wewnętrzne wskazówki odnośnie tego, jak go prowadzić.

Pisanie w dzienniku pomaga Ci pamiętać, jaką masz w sobie siłę.

Asad Meah

Co znajdziesz w środku?

Otwórz się na prowadzenie intuicji

DSC_6860

Gotowe intencje oraz miejsce na wpisanie swoich własnych, które wesprą Cię w świadomym tworzeniu szczęśliwego życia i podniosą Twoje wibracje

Propozycje afirmacji oraz miejsce, byś mogła zapisać te, które intuicyjnie czujesz, a dzięki temu zaprosisz do swojego życia pozytywne zmiany i otworzysz się na cuda

Przestrzeń na Twoją afirmację wizji życia, byś w końcu mogła odkryć, jak chcesz żyć i co będzie w zgodzie z głosem Twojego serca

Inspirujące przesłania

Modlitwę poranną i wieczorną oraz miejsce do stworzenia własnych modlitw, dzięki którym jeszcze skuteczniej przyciągniesz to, czego pragnie Twoja dusza

Pytania do dziennika, które pomogą Ci połączyć się z intuicją i znaleźć w sobie odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania oraz uzdrowić obszary życia, w których nie czujesz teraz przepływu pozytywnej energii

DSC_6644

Mnóstwo przestrzeni na intuicyjne pisanie – tak, jak poczujesz, tak jak chcesz, tak jak potrzebujesz

Nie ma idealnego sposobu na prowadzenie tego dziennika. Nie ma struktury, w którą musisz się wpasować. Dziennik daje Ci przestrzeń do swobodnego pisania i oddania się na prowadzenie Wszechświata i Twojej duszy, tak abyś każdego dnia wiedziała co zrobić, gdzie iść, co powiedzieć i komu. Tak, abyś poczucie zagubienia zamieniła w pewność co do kolejnego kroku w swoim życiu, a wszelkie wątpliwości i obawy zamieniła na wiarę w swoją wewnętrzną moc.

Pisanie dziennika jest podróżą do wnętrza.

Christina Baldwin

Poznaj Dziennik Intuicji

Intuicyjne pisanie w dzienniku pomogło już ponad 2 000 kobiet odkryć swoją wewnętrzną mądrość i połączyć się z głosem miłości

“Kiedy rozpoczynałam swoją przygodę z Dziennikiem, czułam niepewność. Nie wiedziałam czy robię to dobrze i odpowiednio starannie. Coś mnie jednak do niego przyciągało. Postanowiłam, że nie będę mieć wobec tego narzędzia żadnych oczekiwań. Pewnego dnia, podczas medytacji, poczułam, żeby wziąć Dziennik i pisać. Pisałam jak natchniona. Nie mogłam przestać. Po prostu płynęło. Umysł nie ingerował w powstającą treść. Wszystko dyktowało serce. I po tym pierwszym spotkaniu z Dziennikiem zrozumiałam, jaki jest właściwie jego sens i czemu ma służyć. Należy z niego korzystać czysto INTUICYJNIE, kiedy wewnętrzny głos to podpowiada.


Od naszego pierwszego spotkania minęło już kilka miesięcy, a Dziennik stał się nieodłączną częścią regularnej praktyki duchowej. Pojawiają się w nim różne treści – pisane i malowane, całe opowieści, jak i krótkie bezokoliczniki zdań. Nigdy nie zapoznałam się z instrukcją, bo wiem, że dla każdego z nas Dziennik jest czymś zupełnie innym i to właśnie my sami nadajemy mu odpowiednie znaczenie. Uważam jednak, że przenoszenie pewnych wewnętrznych doświadczeń na papier ma wymiar terapeutyczny. Pozwala bowiem na oddanie wszystkiego co nas uwiera, co jest nieprzyjemne, a czasem bolesne.

 
Dziękuję Dziennikowi, że towarzyszy mi na mojej drodze. Razem pięknie się rozwijamy”.

Natalia

“Wszystko się zmieniło, codziennie medytuję z intencją, afirmuję, jestem dużo spokojniejsza, coraz bardziej zadowolona z życia, mimo tego co się dzieje na zewnątrz, potrafię cieszyć się z pozytywnych rzeczy. To wszystko dzięki Tobie, Kamilo!”.

“Bez dziennika ani rusz 🙂 Poprawiło się moje zdrowie psychiczne i fizyczne. Zaczęłam zauważać więcej i doceniać więcej. Zmniejsza się poziom stresu, wyzwalam swoją kreatywność”.

“Nie korzystam z Dziennika regularnie, choć może to przyniosłoby mi jeszcze lepsze rezultaty 🙂 Piszę w nim, kiedy potrzebuję coś w sobie przepracować, uwolnić się od natłoku myśli, znaleźć odpowiedzi. Jest elementem mojego wspierającego rytuału i doskonałym uzupełnieniem terapii”.

“To, co zapiszę, zaczyna być dla mnie widoczne. Pozwala mi zobaczyć rzeczy takimi jakie są, a nawet zobaczyć i uświadomić sobie coś nowego, czego jak było tylko w moich myślach, nie udawało mi się dostrzec”.

Jakie korzyści daje pisanie w dzienniku?

Te efekty potwierdzają badania naukowe

WhatsApp Image 2021-10-21 at 17.20.06 (1)

Prowadzenie dziennika zmniejsza stres

Badanie przeprowadzone w 2006 roku (Stice, Burton, Bearman, Rohde) pokazuje, że pisanie w dzienniku obniża poziom stresu i może być równie skuteczne w zapobieganiu depresji jak terapia poznawczo-behawioralna.

WhatsApp Image 2021-10-21 at 17.20.04 (1)

Codzienne pisanie w dzienniku podnosi poziom wdzięczności

Wdzięczność jest bezpośrednio łączona przez badaczy z lepszą jakością snu, większą aktywnością fizyczną, a przede wszystkim większym zadowoleniem z życia, co wpływa nie tylko na nasz nastrój, ale także na zdrowie fizyczne.

WhatsApp Image 2021-10-21 at 17.20.04

Prowadzenie dziennika pomaga uleczyć traumy

Dzięki regularnemu pisaniu jesteśmy w stanie lepiej przepracować trudne doświadczenia z przeszłości i uspokoić negatywne, powracające myśli, które oddzielają nas od szczęścia (Provencher, Gregg, Mead, Mueser z 2020 r).

Piszę w dzienniku od 15. roku życia. Używałam dzienników jako terapii. Jako nastolatka i po 20-tce napisałam sporo złej poezji, głównie o tym, jak zranił mnie jakiś facet. Ile czasu zmarnowałam martwiąc się o mężczyzn, moją wagę i o to, co myślą inni!

Ale po 40-tce zaczęłam wykorzystywać dziennik, by wyrazić swoją wdzięczność - i obserwować, jak błogosławieństwa w moim życiu się mnożą.
To, na czym się skupiasz, rośnie.

Oprah Winfrey

Co zyskasz, pisząc w Dzienniku Intuicji?

Edycja limitowana - liczba Dzienników Intuicji jest ograniczona

Dlaczego stworzyłam Dziennik Intuicji

Żeby pomóc innym połączyć się ze swoja wewnętrzną prawdą i głosem mądrości. Żeby kobiety każdego dnia mogły przypominać sobie, czego pragną doświadczyć z poziomu serca i przywoływać wizję siebie i swojego życia – tak, aby otrzymywać wsparcie w codziennej drodze ku intuicji.

Podczas mojej drogi odkrywania siebie, w pewnym momencie poczułam głośne wołanie i przekaz: Zacznij pisać! Wtedy nie wiedziałam, dlaczego mam to zacząć robić i co mi to przyniesie, jednak zaufałam temu wewnętrznemu głosowi.

Na początku pisałam sporadycznie, jednak z biegiem czasu potrzeba wracania do dziennika stawała się coraz silniejsza. Czułam, że pisanie w dzienniku jest jak rozmowa z najlepszą przyjaciółką, a jednocześnie to sposób na pogłębianie relacji z Wszechświatem, wyższą energią i na poznanie samej siebie.

W pewnym momencie zauważyłam, że gdy prowadzę dziennik, w moim życiu dzieje się magia.  Zaczęłam w nim intuicyjnie i całkowicie spontaniczne otrzymywać odpowiedzi na najważniejsze dla mnie pytania: Jaka jest moja misja życiowa? Co mnie najbardziej blokuje? Jaki powinien być mój kolejny krok?

Czułam, że każde zapisane w dzienniku słowo przybliżało mnie do siebie, głosu mojej wewnętrznej prawdy. Z czasem to narzędzie stało się dla mnie formą autoterapii, które pomogło mi wyjść z negatywnych schematów i starych wzorców myślowych, blokujących mnie w życiu. Dzięki niemu rozwijałam też swoją intuicję, która wspiera mnie teraz w każdym obszarze życia, w każdej decyzji.

WhatsApp Image 2021-10-21 at 17.20.05

Po jakimś czasie dostałam kolejny jasny przekaz: Podziel się tą metodą z innymi! Naucz ich prowadzić Dziennik Intuicji.

Poszłam za tym głosem i zaczęłam uczyć kobiety pracy z dziennikiem podczas moich warsztatów, programów online i sesji indywidualnych. Okazało się, że w ich życiu również pojawiła się magia, która pozwoliła im przybliżyć się do siebie i Wszechświata i otworzyć na niesamowity przepływ intuicji. Dziennik Intuicji pomógł im odzyskać wewnętrzny spokój, radość życia i zaufanie, że wszystkie odpowiedzi są już w nich.

Zamawiając Dziennik Intuicji w przedsprzedaży, otrzymasz jako pierwsza także plakat z przesłaniem Her Island!

Plakat w formacie A4 według projektu polskiej artystki Ani Jamróz to przedsmak Kart Intuicji, a zarazem kolekcji plakatów Her Island. Otrzymasz go w prezencie przedpremierowo, zanim jeszcze trafi do sprzedaży!

dziennik intuicji kamila surma

Zapisz się na listę oczekujących

@import url(https://static.mailerlite.com/assets/plugins/groot/modules/includes/groot_fonts/import.css?version=1634650); .ml-form-embedSubmitLoad{display:inline-block;width:20px;height:20px}.g-recaptcha{transform:scale(1);-webkit-transform:scale(1);transform-origin:0 0;-webkit-transform-origin:0 0}.sr-only{position:absolute;width:1px;height:1px;padding:0;margin:-1px;overflow:hidden;clip:rect(0,0,0,0);border:0}.ml-form-embedSubmitLoad:after{content:" ";display:block;width:11px;height:11px;margin:1px;border-radius:50%;border:4px solid #fff;border-color:#fff #fff #fff transparent;animation:ml-form-embedSubmitLoad 1.2s linear infinite}@keyframes ml-form-embedSubmitLoad{0%{transform:rotate(0)}100%{transform:rotate(360deg)}}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer{box-sizing:border-box;display:table;margin:0 auto;position:static;width:100%!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer button,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer h4,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer p,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer span{text-transform:none!important;letter-spacing:normal!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper{border-width:0;border-color:transparent;border-radius:4px;border-style:solid;box-sizing:border-box;display:inline-block!important;margin:0;padding:0;position:relative}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper.embedDefault,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper.embedPopup{width:400px}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper.embedForm{max-width:400px;width:100%}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-align-left{text-align:left}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-align-center{text-align:center}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-align-default{display:table-cell!important;vertical-align:middle!important;text-align:center!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-align-right{text-align:right}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedHeader img{border-top-left-radius:4px;border-top-right-radius:4px;height:auto;margin:0 auto!important;max-width:100%;width:undefinedpx}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-successBody{padding:20px 20px 0 20px}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody.ml-form-embedBodyHorizontal{padding-bottom:0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedContent,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-successBody .ml-form-successContent{text-align:left;margin:0 0 20px 0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedContent h4,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-successBody .ml-form-successContent h4{color:#000;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:30px;font-weight:400;margin:0 0 10px 0;text-align:left;word-break:break-word}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedContent p,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-successBody .ml-form-successContent p{color:#000;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:14px;font-weight:400;line-height:20px;margin:0 0 10px 0;text-align:left}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedContent ol,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedContent ul,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-successBody .ml-form-successContent ol,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-successBody .ml-form-successContent ul{color:#000;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:14px}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedContent ol ol,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-successBody .ml-form-successContent ol ol{list-style-type:lower-alpha}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedContent ol ol ol,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-successBody .ml-form-successContent ol ol ol{list-style-type:lower-roman}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedContent p a,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-successBody .ml-form-successContent p a{color:#000;text-decoration:underline}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-block-form .ml-field-group{text-align:left!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-block-form .ml-field-group label{margin-bottom:5px;color:#333;font-size:14px;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-weight:700;font-style:normal;text-decoration:none;display:inline-block;line-height:20px}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedContent p:last-child,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-successBody .ml-form-successContent p:last-child{margin:0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody form{margin:0;width:100%}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-formContent{margin:0 0 20px 0;width:100%}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow{float:left}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-formContent.horozintalForm{margin:0;padding:0 0 20px 0;width:100%;height:auto;float:left}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow{margin:0 0 10px 0;width:100%}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow.ml-last-item{margin:0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow.ml-formfieldHorizintal{margin:0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow input{background-color:#fff!important;color:#333!important;border-color:#ccc;border-radius:4px!important;border-style:solid!important;border-width:1px!important;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:14px!important;height:auto;line-height:21px!important;margin-bottom:0;margin-top:0;margin-left:0;margin-right:0;padding:10px 10px!important;width:100%!important;box-sizing:border-box!important;max-width:100%!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow input::-webkit-input-placeholder,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow input::-webkit-input-placeholder{color:#333}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow input::-moz-placeholder,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow input::-moz-placeholder{color:#333}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow input:-ms-input-placeholder,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow input:-ms-input-placeholder{color:#333}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow input:-moz-placeholder,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow input:-moz-placeholder{color:#333}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow textarea,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow textarea{background-color:#fff!important;color:#333!important;border-color:#ccc;border-radius:4px!important;border-style:solid!important;border-width:1px!important;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:14px!important;height:auto;line-height:21px!important;margin-bottom:0;margin-top:0;padding:10px 10px!important;width:100%!important;box-sizing:border-box!important;max-width:100%!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow .label-description::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox .label-description::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-checkbox .custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-radio .custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-checkbox .custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-radio .custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-interestGroupsRow .ml-form-interestGroupsRowCheckbox .label-description::before{border-color:#ccc!important;background-color:#fff!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow input.custom-control-input[type=checkbox]{box-sizing:border-box;padding:0;position:absolute;z-index:-1;opacity:0;margin-top:5px;margin-left:-1.5rem;overflow:visible}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow .label-description::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox .label-description::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-checkbox .custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-checkbox .custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-interestGroupsRow .ml-form-interestGroupsRowCheckbox .label-description::before{border-radius:4px!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow input[type=checkbox]:checked~.label-description::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox input[type=checkbox]:checked~.label-description::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-checkbox .custom-control-input:checked~.custom-control-label::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-checkbox .custom-control-input:checked~.custom-control-label::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-interestGroupsRow .ml-form-interestGroupsRowCheckbox input[type=checkbox]:checked~.label-description::after{background-image:url("data:image/svg+xml,%3csvg xmlns='http://www.w3.org/2000/svg' viewBox='0 0 8 8'%3e%3cpath fill='%23fff' d='M6.564.75l-3.59 3.612-1.538-1.55L0 4.26 2.974 7.25 8 2.193z'/%3e%3c/svg%3e")}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-radio .custom-control-input:checked~.custom-control-label::after{background-image:url("data:image/svg+xml,%3csvg xmlns='http://www.w3.org/2000/svg' viewBox='-4 -4 8 8'%3e%3ccircle r='3' fill='%23fff'/%3e%3c/svg%3e")}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow input[type=checkbox]:checked~.label-description::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox input[type=checkbox]:checked~.label-description::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-checkbox .custom-control-input:checked~.custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-radio .custom-control-input:checked~.custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-checkbox .custom-control-input:checked~.custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-radio .custom-control-input:checked~.custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-interestGroupsRow .ml-form-interestGroupsRowCheckbox input[type=checkbox]:checked~.label-description::before{border-color:#44ccce!important;background-color:#44ccce!important;color:#fff!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-checkbox .custom-control-label::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-checkbox .custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-radio .custom-control-label::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-radio .custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-checkbox .custom-control-label::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-checkbox .custom-control-label::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-radio .custom-control-label::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-radio .custom-control-label::before{top:2px;box-sizing:border-box}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow .label-description::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow .label-description::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox .label-description::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox .label-description::before{top:0!important;box-sizing:border-box!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow .label-description::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow .label-description::before{top:0!important;box-sizing:border-box!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-interestGroupsRow .ml-form-interestGroupsRowCheckbox .label-description::after{top:0!important;box-sizing:border-box!important;position:absolute;left:-1.5rem;display:block;width:1rem;height:1rem;content:""}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-interestGroupsRow .ml-form-interestGroupsRowCheckbox .label-description::before{top:0!important;box-sizing:border-box!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .custom-control-label::before{position:absolute;top:4px;left:-1.5rem;display:block;width:16px;height:16px;pointer-events:none;content:"";background-color:#fff;border:#adb5bd solid 1px;border-radius:50%}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .custom-control-label::after{position:absolute;top:2px!important;left:-1.5rem;display:block;width:1rem;height:1rem;content:""}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow .label-description::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox .label-description::before,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-interestGroupsRow .ml-form-interestGroupsRowCheckbox .label-description::before{position:absolute;top:4px;left:-1.5rem;display:block;width:16px;height:16px;pointer-events:none;content:"";background-color:#fff;border:#adb5bd solid 1px;border-radius:50%}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox .label-description::after{position:absolute;top:0!important;left:-1.5rem;display:block;width:1rem;height:1rem;content:""}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow .label-description::after{position:absolute;top:0!important;left:-1.5rem;display:block;width:1rem;height:1rem;content:""}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .custom-radio .custom-control-label::after{background:no-repeat 50%/50% 50%}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .custom-checkbox .custom-control-label::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow .label-description::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox .label-description::after,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-interestGroupsRow .ml-form-interestGroupsRowCheckbox .label-description::after{background:no-repeat 50%/50% 50%}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-control,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-control{position:relative;display:block;min-height:1.5rem;padding-left:1.5rem}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-checkbox .custom-control-input,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-radio .custom-control-input,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-checkbox .custom-control-input,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-radio .custom-control-input{position:absolute;z-index:-1;opacity:0;box-sizing:border-box;padding:0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-checkbox .custom-control-label,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-radio .custom-control-label,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-checkbox .custom-control-label,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-radio .custom-control-label{color:#000;font-size:12px!important;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;line-height:22px;margin-bottom:0;position:relative;vertical-align:top;font-style:normal;font-weight:700}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-fieldRow .custom-select,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow .custom-select{background-color:#fff!important;color:#333!important;border-color:#ccc;border-radius:4px!important;border-style:solid!important;border-width:1px!important;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:14px!important;line-height:20px!important;margin-bottom:0;margin-top:0;padding:10px 28px 10px 12px!important;width:100%!important;box-sizing:border-box!important;max-width:100%!important;height:auto;display:inline-block;vertical-align:middle;background:url(https://cdn.mailerlite.com/images/default/dropdown.svg) no-repeat right .75rem center/8px 10px;-webkit-appearance:none;-moz-appearance:none;appearance:none}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow{height:auto;width:100%;float:left}.ml-form-formContent.horozintalForm .ml-form-horizontalRow .ml-input-horizontal{width:70%;float:left}.ml-form-formContent.horozintalForm .ml-form-horizontalRow .ml-button-horizontal{width:30%;float:left}.ml-form-formContent.horozintalForm .ml-form-horizontalRow .ml-button-horizontal.labelsOn{padding-top:25px}.ml-form-formContent.horozintalForm .ml-form-horizontalRow .horizontal-fields{box-sizing:border-box;float:left;padding-right:10px}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow input{background-color:#fff;color:#333;border-color:#ccc;border-radius:4px;border-style:solid;border-width:1px;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:14px;line-height:20px;margin-bottom:0;margin-top:0;padding:10px 10px;width:100%;box-sizing:border-box;overflow-y:initial}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow button{background-color:#44ccce!important;border-color:#44ccce;border-style:solid;border-width:1px;border-radius:4px;box-shadow:none;color:#fff!important;cursor:pointer;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:16px!important;font-weight:700;line-height:20px;margin:0!important;padding:10px!important;width:100%;height:auto}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-horizontalRow button:hover{background-color:#44ccce!important;border-color:#44ccce!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow input[type=checkbox]{box-sizing:border-box;padding:0;position:absolute;z-index:-1;opacity:0;margin-top:5px;margin-left:-1.5rem;overflow:visible}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow .label-description{color:#000;display:block;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:12px;text-align:left;margin-bottom:0;position:relative;vertical-align:top}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow label{font-weight:400;margin:0;padding:0;position:relative;display:block;min-height:24px;padding-left:24px}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow label a{color:#000;text-decoration:underline}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow label p{color:#000!important;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif!important;font-size:12px!important;font-weight:400!important;line-height:18px!important;padding:0!important;margin:0 5px 0 0!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow label p:last-child{margin:0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedSubmit{margin:0 0 20px 0;float:left;width:100%}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedSubmit button{background-color:#44ccce!important;border:none!important;border-radius:4px!important;box-shadow:none!important;color:#fff!important;cursor:pointer;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif!important;font-size:16px!important;font-weight:700!important;line-height:21px!important;height:auto;padding:10px!important;width:100%!important;box-sizing:border-box!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedSubmit button.loading{display:none}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedSubmit button:hover{background-color:#44ccce!important}.ml-subscribe-close{width:30px;height:30px;background:url(https://cdn.mailerlite.com/images/default/modal_close.png) no-repeat;background-size:30px;cursor:pointer;margin-top:-10px;margin-right:-10px;position:absolute;top:0;right:0}.ml-error input,.ml-error select,.ml-error textarea{border-color:red!important}.ml-error .custom-checkbox-radio-list{border:1px solid red!important;border-radius:4px;padding:10px}.ml-error .label-description,.ml-error .label-description p,.ml-error .label-description p a,.ml-error label:first-child{color:red!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow.ml-error .label-description p,#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-checkboxRow.ml-error .label-description p:first-letter{color:red!important}@media only screen and (max-width:400px){.ml-form-embedWrapper.embedDefault,.ml-form-embedWrapper.embedPopup{width:100%!important}.ml-form-formContent.horozintalForm{float:left!important}.ml-form-formContent.horozintalForm .ml-form-horizontalRow{height:auto!important;width:100%!important;float:left!important}.ml-form-formContent.horozintalForm .ml-form-horizontalRow .ml-input-horizontal{width:100%!important}.ml-form-formContent.horozintalForm .ml-form-horizontalRow .ml-input-horizontal>div{padding-right:0!important;padding-bottom:10px}.ml-form-formContent.horozintalForm .ml-button-horizontal{width:100%!important}.ml-form-formContent.horozintalForm .ml-button-horizontal.labelsOn{padding-top:0!important}} #mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions{text-align:left;float:left;width:100%}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsContent{margin:0 0 15px 0;text-align:left}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsContent.horizontal{margin:0 0 15px 0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsContent h4{color:#000;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:12px;font-weight:700;line-height:18px;margin:0 0 10px 0;word-break:break-word}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsContent p{color:#000;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:12px;line-height:18px;margin:0 0 10px 0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsContent.privacy-policy p{color:#000;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:12px;line-height:22px;margin:0 0 10px 0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsContent.privacy-policy p a{color:#000}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsContent.privacy-policy p:last-child{margin:0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsContent p a{color:#000;text-decoration:underline}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsContent p:last-child{margin:0 0 15px 0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptions{margin:0;padding:0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox{margin:0 0 10px 0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox:last-child{margin:0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox label{font-weight:400;margin:0;padding:0;position:relative;display:block;min-height:24px;padding-left:24px}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox .label-description{color:#000;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:12px;line-height:18px;text-align:left;margin-bottom:0;position:relative;vertical-align:top;font-style:normal;font-weight:700}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox .description{color:#000;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:12px;font-style:italic;font-weight:400;line-height:18px;margin:5px 0 0 0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsOptionsCheckbox input[type=checkbox]{box-sizing:border-box;padding:0;position:absolute;z-index:-1;opacity:0;margin-top:5px;margin-left:-1.5rem;overflow:visible}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedMailerLite-GDPR{padding-bottom:20px}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedMailerLite-GDPR p{color:#000;font-family:'Open Sans',Arial,Helvetica,sans-serif;font-size:10px;line-height:14px;margin:0;padding:0}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedMailerLite-GDPR p a{color:#000;text-decoration:underline}@media (max-width:768px){#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedPermissionsContent p{font-size:12px!important;line-height:18px!important}#mlb2-4872815.ml-form-embedContainer .ml-form-embedWrapper .ml-form-embedBody .ml-form-embedPermissions .ml-form-embedMailerLite-GDPR p{font-size:10px!important;line-height:14px!important}} function ml_webform_success_4872815(){var r=ml_jQuery||jQuery;r(".ml-subscribe-form-4872815 .row-success").show(),r(".ml-subscribe-form-4872815 .row-form").hide()} .
dziennik intuicji kamila surma

Zamów Dziennik Intuicji w przedsprzedaży

Wysyłka zamówień w przedsprzedaży odbędzie się na początku grudnia 2021

Dziennik Intuicji

133 zł
  • Dziennik Intuicji
  • PDF oraz nagranie audio wspierające pracę z dziennikiem

Dziennik Intuicji + album medytacji "Pokochaj siebie"

266
233 zł
  • Dziennik Intuicji
  • PDF oraz nagranie audio wspierające pracę z dziennikiem
  • album medytacji "Pokochaj siebie" w formacie MP3 o wartości 109 zł

Dziennik Intuicji + 2 albumy medytacji

399
349 zł
  • Dziennik Intuicji
  • PDF oraz nagranie audio wspierające pracę z dziennikiem
  • album medytacji "Pokochaj siebie" w formacie MP3 o wartości 109 zł
  • album medytacji "Przepływ obfitości" w formacie MP3 o wartości 109 zł
zostań bohaterką

bezpłatnego coachingu biznesowego 🤩

Weź udział w grupowym coachingu na Zoomie i zyskaj moje prowadzenie w ważnym dla Ciebie obszarze Twojego biznesu oraz inspirację od setek Kobiet Mocy 🔥