Droga do życia w prawdzie i samoakceptacji | Podcast Wyspa Intuicji

W tym odcinku zapraszam Was do rozmowy z Kasią Harmony, która zrezygnowała z pracy w korporacji, zaufała swojej intuicji, postawiła wszystko na jedną kartę i wyjechała do Indii. Ta podróż zmieniła całkowicie jej spojrzenie na świat. Zadała sobie kluczowe pytanie: czego chce od życia.

Kasia od 9 lat prowadzi bloga, na którym opisuje swoje przemyślenia i zmiany, które nieustannie w niej zachodzą. Sama siebie określa jako kobietę w procesie. Żyje z pisania i pokazywania swojego kawałka życia i swojej prawdy, a w swoich kanałach porusza mało wygodne oraz trudne tematy. Wraz ze swoim mężem stworzyła karty Harmonia – grę dla par, która ma za zadanie zbliżyć ludzi do samych siebie i przypomnieć im co tak naprawdę jest ważne w życiu i w relacjach.

W wywiadzie z Kasią dowiesz się m.in. o tym:

  • Co sprawiło, że weszła na drogę duchowego przebudzenia?
  • Co oznacza dla niej życie w swojej prawdzie?
  • Z jakimi trudnościami przyszło jej się mierzyć podczas zmiany?
  • Jaką rolę w jej życiu odegrały problemy ze skórą?
  • Jak wyglądało budowanie świadomego i dojrzałego związku?
  • Jakie codzienne praktyki pozwalają jej na pewność, że podąża właściwą drogą?

Mam nadzieję, że ten odcinek podcastu będzie dla Ciebie tak inspirujący, jak dla mnie!

 

Pragnę Cię również zaprosić na wydarzenie na żywo – Kobiecy krąg z tańcem intuicyjnym “Bliżej siebie”, które odbędzie się 16 października w Warszawie. Podczas spotkania zasiądziemy w kobiecym kręgu i w siostrzanym wsparciu doświadczymy pięknego połączenia ze swoim wnętrzem. Druga część spotkania to piękna podróż z tańcem intuicyjnym przy muzyce na żywo. To ostatnia możliwość spotkania ze mną na żywo przed moim wylotem z Polski. Spotkanie poprowadzę razem z Kasią Harmony.

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty