1 powód, dlaczego nadal nie osiągasz tego czego pragniesz

Marzysz o czymś od dłuższego czasu, a mimo to nie możesz przyciągnąć tego do swojego życia?

Rozumiem cię, też tak miałam!  Aż do momentu, kiedy zrozumiałam na czym polega sekret spełniania swoich pragnień.


 

DLACZEGO NIE MOGŁAM SPEŁNIĆ SWOICH PRAGNIEŃ?

Pamiętam kiedy zaczynałam swoją pracę jako nauczycielka. Na początku nie miałam ani jednego ucznia. W końcu po dwóch miesiącach pojawiła się pierwsza osoba. Cieszyłam się przez chwilę. Ale co z tego… Wiedziałam, że marzy mi się cały tydzień zapisany lekcjami. Czekałam, robiłam ogłoszenia, mówiłam znajomym, czym się zajmuję i nic. Miałam kilku uczniów, ale nadal było to dalekie od pełnego grafiku.

Aż w końcu nastąpił przełom. Kiedy czytałam książkę “Rozmowy z Bogiem”, doznałam olśnienia czytając ten fragment:

Przede wszystkim, musisz oprzeć się na Najwyższej Myśli, jaką masz o swej

osobie. Wyobraź sobie, jaki byś był, gdybyś żył ta myślą każdego dnia. Wyobraź sobie swoje myśli, uczynki, słowa, a także reakcje na to, co robią i mówią inni. Czy dostrzegasz różnicę między tę projekcją a tym, co myślisz, robisz i mówisz obecnie ?

(…)

Więc – chcesz, aby twoje życie “nabrało rozpędu ?” Zacznij od zaraz wyobrażać sobie je tak, jak chcesz, aby wyglądało – i oddaj się temu. Sprawdzaj każdą myśl, słowo, czyn, które nie są z tym zgodne. Odsuń je od siebie.

 

Od razu otworzyłam swój kalendarz w Google i zaplanowałam 5 lekcji każdego dnia i wpisałam fikcyjne imiona. Następnie, codziennie rano i wieczorem patrzyłam się na niego i dziękowałam, za moich uczniów. Patrzyłam na kalendarz i czułam, jakby to już naprawdę się wydarzyło. Codziennie wizualizowałam sobie, jakby wyglądał mój dzień gdyby spełnił się mój cel.

Zdałam sobie sprawę, że wyglądałby zupełnie inaczej. Zamiast ciągle się zamartwiać, szukałabym nowych materiałów i poświęcała więcej energii i czasu na przygotowania.

Wiedziałam, że najwyższy czas coś zmienić. Od razu zaczęłam planować lekcje, dla uczniów, których jeszcze nie mialam. W ten sposób, dałam znak Wszechświatowi, że przygotowuję się na nadejście nowych osób oraz że jestem gotowa i wierzę, że to się uda.

I nagle zaczęło dziać się coś niesamowitego. Nie wkładałam więcej wysiłku w ogłoszenia, a uczniowie zaczęli się do mnie odzywać. Miesiąc później spojrzałam na swój kalendarz, który był dokładnie taki sam jak ten fikcyjny, który stworzyłam wcześniej. Tylko tym razem, był on zapełniony prawdziwymi osobami, a ja codziennie przygotowywałam się do lekcji, które naprawdę się odbywały. Zrobiłam prostą rzecz, dzięki której spełniłam swoje pragnienia znacznie szybciej i bez większego wysiłku.

 


Proste ćwiczenie, które nada kierunek Twojemu życiu


 

CO ZROBIĆ ABY SPEŁNIĆ SWOJE PRAGNIENIA?

Zamiast czekać do momentu, w którym spełni się twoje pragnienie, zadaj sobie te 2 pytania:

1. Co robiłbym inaczej, gdybym już osiągnął to o czym marzę?

Następnie zrób szczegółowy plan dnia, a potem działaj dokładnie w taki sposób.

2. Jakbym się czuł gdybym już to osiągnął?

Następnie przywołuj to uczucie jak najczęściej w ciągu dnia. Nie możesz myśleć, że jesteś biedny i przyciągać do siebie pieniędzy. Nie możesz czuć się niekochany i przyciągać do siebie wymarzonego partnera.

 


8 sposobów, aby przyciągnąć do siebie to czego pragniesz


 

 

CO WARTO ZAPAMIĘTAĆ?

Energia lgnie do energii pokrewnej, dlatego najpierw musisz zadbać o to, żeby czuć się i zachowywać tak jakby twoje pragnienie już się spełniło. Dopiero wtedy ono pojawi się w twoim życiu.

Bądź wytrwały i miej niezachwianą wiarę w to, że tak właśnie będzie, a twoje pragnienia spełnią się szybciej niż myślisz i to bez większego wysiłku.  

 

Powodzenia!

PS. Chcesz rozwinąć swoją intuicję? Przygotowałąm dla Ciebie DARMOWY PDF, w którym znajdziesz 9 prostych sposób na rozwój intuicji. POBIERZ:

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty