Jak łączyć duchowość z macierzyństwem – wywiad z Olą Burżacką

W tym odcinku moją gościnią jest Ola Burżacka – bizneswoman, niepsycholożka, szamanka życia i mama. Opowiada o tym, jak macierzyństwo zmieniło jej podejście do życia, o największym wyzwaniu przed jakim stanęła i o lekcjach, które odebrała od swoich synów.

W naszej rozmowie usłyszysz:

    • czego nauczyły ją dzieci
    • jak macierzyństwo zmieniło jej podejście do procesów duchowych
    • jak umiejętność obserwacji wpłynęła na jakość jej życia
    • o mocy płynącej z czasu spędzanego ze sobą samą i stawianiu się na pierwszym miejscu
    • jak dzięki dzieciom nauczyła się czerpać z wewnętrznej ciszy


 

Ola BurżackaOla Burżacka – bizneswoman, niepsycholożka, szamanka życia i mama. Mówi o sobie tak:

„Jestem w życiu szczęściarą. Przyciągam niesamowitych ludzi i umiem ich łączyć w przestrzeniach biznesowych. Całe życie zawodowe skupiona byłam na marketingu robiąc projekty dla kogoś, teraz mogę rozwijać swoje lub wybierać te, od których moje serce szybciej bije.

Współtworzenie i uziemianie idei daje mi ogromną radość, porównywalną do tej dziecięcej, kiedy układa się klocki i powstaje coś prawdziwego, pięknego i nie do podrobienia. W mojej głowie buduję już całe wioski, które transformują i dają wartość światu.

Codzienność biznesowa i prywatna, szczególnie, że jestem mamą, to dla mnie inspiracja do życia bardziej, bo każda osoba na mojej drodze to kolejna lekcja na ścieżce do bycia człowiekiem w pełni. Tą lekkością w podążaniu za tym, w co wierze i co wspieram energią, dziele się z ludźmi w trzech pięknych projektach: Wolny Elektron Nie-Agencji, Żyj Bardziej i WomanOfPower.movement”

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty