Czego może nas nauczyć obecna sytuacja i jak spojrzeć na nią oczami miłości? – Podcast Wyspa Intuicji

Ten kończący się rok, jest czasem wyjątkowym. Wierzę w to, że wszystko, co obecnie się dzieje, dzieje się po coś. Już pierwszy lockdown przyniósł niepokój i strach, wzbudził potrzebę kontroli. I początkowy lęk zmienił się w refleksję, przewartościowanie życia i wiele innych zmian w naszym życiu. Czy były to dobre zmiany? Czy na dobre nam wyszły? Jak możemy zachować się i przetransformować swoje myślenie, kiedy za pasem lockdown numer 2, społeczna rewolucja i kolejne duże zmiany?
O tym wszystkim opowiem Ci w nowym odcinku podcastu. Mam nadzieję, że pomoże Ci spojrzeć na sytuację wokół oczami miłości i wyciągnąć z niej jak najlepsze rzeczy dla siebie.

 

Dziennik Intuicji w premierowej cenie w przedsprzedaży kupisz tutaj: https://kamilasurma.com/dziennikintuicji/

___

W przyszłym miesiącu organizuję kolejny warsztat online, tym razem pod tytułem “Stwórz swoją wizję życia“. Przejdziemy na nim przez 4 obszary wizji: karierę, relacje, otoczenie i relacje z samą sobą, tak byś mogła zbudować wizję, która rozpali Twoje serce. -> https://kamilasurma.com/wizjazycia/

 

 

Podcast Wyspa Intuicji, znajdziesz również na Spotify TUTAJ

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty