Co zrobić, żeby nie przejmować energii i emocji od innych osób?

 

Czy czasami czujesz, że Twoje ciało odbiera jakąś energię, emocję od innych osób i nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Być może idziesz w miejsca, w których jest mnóstwo ludzi, i dosłownie za chwilę czujesz się totalnie wyczerpana, wyssana z energii i nie wiesz do końca jak sobie z tym radzić? Z czego to wynika? Czy jest na to jakiś sposób? Być może nie czujesz się komfortowo z tym, że przeczuwasz coś, gdy wchodzisz do jakiegoś pomieszczenia… i zastanawiasz się czy wszystko z Tobą jest ok.

Dziś przychodzę, żeby Ci powiedzieć, że to normalne. Szczególnie u osób, które rozwijają swoją intuicję, u których te zmysły się rozwijają. To jest to naturalna część naszego rozwoju.

Możemy z tym pracować i w tym podcaście podzielę się z Tobą ćwiczeniami, które będą dla Ciebie wsparciem w radzeniu sobie w odbieraniu energii i emocji z zewnątrz.

Odzyskaj kontrolę nad swoją energią.

Podcast Wyspa Intuicji, znajdziesz również na Spotify TUTAJ

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty