4-tygodniowy program online

Biznesowe Yin Yang

Połącz moc dojrzałej energii kobiecej i męskiej, aby tworzyć stabilny, przewidywalny biznes z poziomu flow i intuicji, ciesząc się jeszcze większą lekkością i coraz to większymi przychodami.

twój biznes potrzebuje cię w harmonii

Prawdziwa moc i ekspansja Twojego biznesu popłynie wtedy, kiedy w pełni ucieleśnisz dojrzałe i zbalansowane jakości energii kobiecej i męskiej. Kobiecej – która płynie z flow, ufa intuicji, jest w kreatywnym przepływie, tworzy pomysły na nowe produkty, jak i męskiej – która tworzy strukturę, plan, stabilność i przewidywalność.

To otworzy portal do Twojej obfitości, nowych klientek i wymarzonego wzrostu. Dlaczego? Bo zaczniesz tworzyć biznes (lub wznosić go na kolejny level) z poziomu jeszcze większej dojrzałości, integracji i równowagi. A to właśnie do tej energii płyną pieniądze!

Kiedy jeden z tych elementów jest zachwiany, kiedy czujesz opór do płynięcia z flow, zaufania intuicji lub tworzenia struktur i strategii… możesz mieć poczucie, że Twój biznes stoi w miejscu lub nie wzrasta tak, jakbyś tego chciała.

Zapraszam Cię do Biznesowego Yin Yang

To program, w którym przejdziesz przez głęboką transformację na poziomie energetycznym, somatycznym i podświadomym, tak abyś z większą lekkością tworzyła swoje biznesowe imperium. Dowiesz się jak prowadzić biznes, w którym jest miejsce na kobiecość, magnetyzm, intuicję oraz na uziemione podejście, strategiczne decyzje i procesy.

Ten program przede wszystkim przygotuje Cię pod kątem energetycznym, co oznacza, że podczas grupowych sesji ze mną, pracując na częściach oraz na relacji z rodzicami, uwolnisz swoje blokady, opory oraz stworzysz w sobie nowe zasoby dojrzałych energii Yin & Yang, otwierając się na absolutny overflow w Twoim biznesie!

Jesteś gotowa?

Biznesowe Yin Yang jest dla ciebie:

Często powtarzasz sobie, że czegoś nie zrobisz, bo tego “nie czujesz”

Uzależniasz to, czy działasz w swoim biznesie od tego, jak się czujesz i czy jesteś we flow

Kolejny raz obiecujesz sobie, że zaplanujesz swoją kampanię, a finalnie i tak wszystko robisz z flow, być może na ostatnią chwilę i frustrujesz się, że Twoje rezultaty nie wyglądają tak, jakbyś tego oczekiwała

Czujesz opór do planowania, procesów i struktur w biznesie

Bardzo dobrze wiesz, co to znaczy działać z męskiej energii… Planujesz, organizujesz, podejmujesz strategiczne i logiczne decyzje – a mimo to biznes nie płynie tak, jak pragniesz

Być może triggerują Cię kobiety, które zarabiają w lekkości, kiedy Ty zastanawiasz się, jak to w ogóle jest możliwe

Stale działasz nad swoim biznesem, masz poczucie, że naprawdę wkładasz w niego ogrom pracy, a mimo to przychody nie wzrastają lub nie wzrastają w tempie wymiernym do ilości wkładanej przez Ciebie pracy

Boisz się odpuścić kontrolę – masz wyzwanie z delegowaniem zadań, wszystko musi być zrobione dokładnie tak, jak w Twojej wizji i odhaczone zgodnie z planem, abyś mogła czuć się bezpiecznie

A jednocześnie głęboko w sobie czujesz i wiesz, że jest inna droga.
Marzysz o biznesie, który jest stabilny, który daje Ci poczucie bezpieczeństwa i wolności finansowej i czasowej. Pragniesz ufać swojej intuicji, robić to, co Cię ekscytuje, jara, rozpala, przy jednoczesnym budowaniu przewidywalności w swoich przychodach. 

Chcesz mieć większe poczucie sprawczości i mocy w zarządzaniu swoją energią w działaniu. I rozumiesz, jak ważna jest praca z energetyką. Cały czas uzdrawiasz swoje kolejne części, schematy, przekonania i wiesz, że jest jeszcze ten jeden „klik”, dzięki któremu możesz połączyć kobiecą i męską energię w biznesie, aby otworzyć się na spektakularne rezultaty.

Co przetransformujesz w trakcie programu?

W trakcie programu doświadczysz 2 głębokich i mocno transformujących sesji, w których zrobisz kolejny krok w kierunku uzdrowienia relacji z mamą (Twojego zasobu kobiecej, dojrzałej energii) oraz relacji z tatą (Twojego zasobu dojrzałej męskiej energii).

To będzie mocny fundament naszej energetycznej pracy podczas programu.

Mama – to Twoja relacja z przyjmowaniem sukcesu i pieniędzy.

To Twój zasób, dzięki któremu uczysz się przyjmować w lekkości, bezwysiłkowości.

Jeśli na tej linii występuje jakieś zaburzenie, możesz doświadczać trudności w przepływie pieniędzy, pomysłów, przyjemności, połączenia z intuicją.

Zaburzenie na tej linii może również manifestować się w formie niezbalansowanej energii kobiecej, czyli zazdrości, porównywania się z innymi, oceniania itd.

Tata – jest o strukturze, granicach, bezpieczeństwie.

Tata to struktura w Twoim biznesie, Twój cel, wizja, poczucie misji i stabilność.

Jeśli na linii relacji z tatą występuje jakieś zaburzenie, nieuzdrowiona sytuacja, emocja, będziesz odczuwała opór do stawiania granic swoim klientkom, do planowania czy wdrażania procesów i rozwiązań, dzięki którym wniesiesz stabilność do swojego biznesu.

W trakcie tych sesji zrozumiesz i uzdrowisz źródło swoich zachowań i tego, co stwarzało opór w Twoich biznesowych działaniach i blokowało rezultaty.

Dodatkowo otrzymasz narzędzia i medytacje, dzięki którym zarówno w trakcie programu, jak i po nim będziesz mogła harmonizować, integrować i balansować swoje nowe jakości kobiecej i męskiej energii. Dzięki temu staną się one fundamentem Twojego stabilnego biznesu, łączącego przyjemność, intuicję i flow ze strategicznym, systematycznym działaniem.

Zobacz rezultaty Kobiet, które wzrastają w moich przestrzeniach

czego dowiesz się w trakcie biznesowego yin yang?

Jak niezharmonizowana energia kobieca manifestuje się w Twoim biznesie

Jak niezharmonizowana energia męska manifestuje się w Twoim biznesie

Jak świadomie pracować z kobiecą i męską energią, aby prowadzić biznes jako dojrzała Liderka Mocy zamiast działać z poziomu wewnętrznej dziewczynki

Jak wygląda przepływ dojrzałej energii kobiecej i męskiej w biznesie

Jak łączyć magnetyzm i kobiece flow z uziemionym, biznesowym podejściem, aby zarabiać więcej, docierać do coraz większej liczby klientek i budować świadomą, rozpoznawalną markę

Obejrzyj live

Jak połączyć energię kobiecą i męską w biznesie?

Warsztat online o wartości 1755 zł

Bonus: Jak stać się kanałem przepływu, obfitości, intuicji i wyższego prowadzenia

Aby wzmocnić Cię w świadomym zarządzaniu swoją energią w biznesie, dzięki bonusowemu warsztatowi dowiesz się:

  • Jak wchodzić w stan flow i zarządzać świadomie swoim przepływem
  • Jakie są 2 sposoby inicjowania przepływu
  • Jak channelować swoje pomysły biznesowe 
  • Jak rozmawiać z energią swojego biznesu, projektu, pomysłu, misji, aby tworzyć i działać z większą przejrzystością i osiągać upragnione rezultaty z większą lekkością

Doświadczysz głębokiej sesji uzdrawiającej pole Twojego serca, dzięki której otworzysz się na zharmonizowany przepływ dawania i przyjmowania w biznesie, na miłość płynącą od Twoich klientek oraz na czyste i jasne prowadzenie Twojego serca w kolejnych biznesowych krokach.

Doświadczysz również sesji oddechowej, dzięki której rozpuścisz głębokie, podświadome blokady i zaprosisz energetyczny przełom do swojego biznesu i życia.

Dołącz do Biznesowego Yin Yang

Start programu już w drugiej połowie lipca!

Biznesowe Yin Yang

1111 zł

Dołącz z płatnością w 2 ratach

2x 611 zł

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia, nazwiska, nicku w mediach społecznościowych lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego. Więcej informacji o weryfikacji opinii znajdziesz w §23 Regulaminu serwisu