BEZPŁATNY WARSZTAT ONLINE

Odzyskaj połączenie z intuicją w 3 krokach

Zbuduj zaufanie do siebie i Wszechświata. Zacznij działać z odwagą i wiarą w zgodzie z głosem serca.

21-23 września 2020

Dołącz :

.

Czujesz, że potrzebujesz zmiany w swoim życiu, ale nie wiesz, od czego zacząć?
Pragniesz usłyszeć swój wewnętrzny głos, ale masz wrażenie, że jest on ukryty pod warstwą natłoku myśli, strachu i oczekiwań innych?
Chcesz żyć pełnią życia, w zgodzie ze sobą?

Jeśli tak to możesz odetchnąć z ulgą… intuicja sprowadziła Cię we właściwe miejsce 🙂

Świat zmienia się teraz bardzo szybko. Spotyka nas wiele sytuacji, na które nie mamy wpływu. Jednak bez względu na to, co dzieje się na zewnątrz, zawsze mamy dostęp do swojego wewnętrznego głosu – kompasu, który prowadzi nas przez życie i pomaga odzyskać wewnętrzny spokój, podjąć decyzje nawet w największym chaosie i stworzyć życie pełne szczęścia, miłości, spełnienia i wolności.

Zapraszam Cię na 3-dniowy, bezpłatny warsztat online, który pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i połączyć się ze swoją intuicją.

TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE, JEŚLI...

DZIEŃ I

Ufam sobie i swojej intuicji

Pierwszego dnia przyjrzysz się temu, skąd bierze się u Ciebie brak zaufania do samej siebie, zwątpienie  i pojawiające się obawy przed podjęciem decyzji. Dowiesz się, jak ogromny wpływ ma brak zaufania na Twoje życie.
Wsłuchasz się w swoje wnętrze, nawiążesz połączenie z intuicją i przywrócisz wewnętrzny spokój.

Tego dnia dowiesz się jak odbudować lub pogłębiać zaufanie do samej siebie, abyś mogła stworzyć życie pełne miłości, szczęścia i spokoju.

DZIEŃ II

Z łatwością odróżniam głos strachu od intuicji

Drugiego dnia dowiesz się jak odróżniać głos strachu (ego) od intuicji w codziennym życiu oraz przy podejmowaniu decyzji. Dzięki temu nabierzesz wiary w siebie oraz odwagi w tworzeniu życia w zgodzie z tym kim naprawdę jesteś i otworzysz się na CUDA.

Podczas medytacji prowadzonej oraz intuicyjnego pisania w dzienniku, poznasz wskazówki swojego serca i zrobisz kolejny krok w zgodzie z głosem intuicji.

DZIEŃ III

Żyję w zgodzie ze sobą

Trzeciego dnia zrozumiesz, czym dla Ciebie samej jest życie w zgodzie ze sobą – zauważysz sytuacje, w których ignorowałaś swój wewnętrzny głos i obszary, w których nie jesteś w pełni zgodna z tym, mówi Twoje serce.

Nabierzesz jasności i odwagi do tego, by budować swoje życie autentycznie. Stworzysz piękną wizję tego, jak wyglądałaby Twoja codzienności bez strachu, a z pełnią zaufania, odwagi i wiary.

Na warsztacie poznasz autorską metodę pracy z intencjami, medytacją prowadzoną i intuicyjnym pisaniem w dzienniku.

Start: poniedziałek 21 września, godzina 20:00

Gdzie? W grupie Her Island- Wyspa Kobiet na Facebooku oraz na Instagramie

Zarezerwuj sobie ok. 40 minut dla siebie w wygodnym miejscu. Może być pod kocykiem, z kubkiem kakao lub herbaty, ze świeczką, którą zapalimy w intencji. Przygotuj coś do pisania (będziesz mogła wydrukować materiały, które ode mnie otrzymasz pierwszego dnia wyzwania).

Jeśli nie możesz być na żywo, to po zapisaniu się na wyzwanie otrzymasz materiały i dostęp do wideo, które będziesz mogła obejrzeć w dowolnym dla siebie czasie.

3-dniowy warsztat jest organizowany z okazji kolejnego otwarcia dostępu do Ścieżki Intuicji – platformy online oraz społeczności kobiet, które wspierają się w rozwoju duchowym i życiu w zgodzie ze sobą.

Przez 3 dni będziesz otrzymywała ode mnie nagrania i materiały prosto do skrzynki mailowej.

Zarezerwuj dla siebie ok. 50 minut w wygodnym miejscu. Może być pod kocykiem, z kubkiem kakao lub herbaty, ze świeczką, którą zapalimy w intencji. Przygotuj coś do pisania. A potem uśmiechnij się i zacznij warsztat 🙂

KTO POPROWADZI WARSZTAT?

Nazywam się Kamila Surma, Jestem trenerką rozwoju osobistego i duchowego, uzdrowicielką, autorką książki „Wyspa intuicji, odwagi i wiary” i założycielka Her Island. Certyfikowaną praktykantką Theta Healing ® i nauczycielką Kursu Cudów.

W swojej pracy łączę wiedzę i narzędzia z zakresu pracy z intuicją, filozofią jogi, rozwoju duchowego i osobistego, medytacji, treningu mentalnego, pracy z oddechem oraz Kursu Cudów (systemu duchowo-myślowy, ukazujący drogę do miłości).

Moją misją jest pomóc innym odnaleźć swoją drogę i stworzyć życie, które jest pełne miłości, szczęścia, spełnienia i obfitości.

Odnalazłam ją, kiedy posłuchałam swojej intuicji i zamieszkałam na Majorce na 14 miesięcy. Ta przygoda całkowicie odmieniła moje życie.

Teraz pragnę pomóc Tobie w Twojej drodze i stworzeniu życia, na które w głębi duszy czujesz, że zasługujesz 😊

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT ONLINE

.