DARMOWY WARSZTAT ONLINE

Odzyskaj połączenie ze swoją intuicją

24-26 lutego 2020

Czujesz, że potrzebujesz zmiany w swoim życiu, ale nie wiesz od czego zacząć?
Pragniesz usłyszeć swój wewnętrzny głos, ale czujesz, że jest on ukryty pod warstwą natłoku myśli, strachu i oczekiwań innych?
Chcesz żyć pełnią życia, w zgodzie ze sobą?

Zapisz się na 3-dniowy bezpłatny warsztat i odzyskaj połączenie ze swoją intuicją! Otwórz się na prowadzenie swojego wewnętrznego kompasu i odważ się iść swoją własną drogą.

happy-woman

JAK WYGLĄDA WARSZTAT?

Każdy dzień składa się z medytacji prowadzonej na żywo oraz części warsztatowej z materiałami, które zostaną wysłane do Ciebie na maila po zapisie.

Spotykamy się przez 3 dni na grupie na Facebooku „Her Island- Wyspa Kobiet” oraz na Instagramie w tym samym czasie – możesz więc wybrać, gdzie wolisz uczestniczyć w warsztacie. Na każde spotkanie i związane z nim ćwiczenia zarezerwuj sobie ok. 25 do 30 minut. 

3-dniowy warsztat jest również wprowadzeniem do 2-miesięcznego programu mentoringowego „Odważ się żyć w zgodzie ze sobą”, do które zapisy ruszają 26 lutego.

DZIEŃ I

Pierwszego dnia dowiesz Cię, co blokuje Twoje połączenie z intuicją i życie w zgodzie ze sobą oraz jak możesz to zmienić. Dowiesz się jak radzić sobie z natłokiem negatywnych myśli i wsłuchać się w swój wewnętrzny głos.

DZIEŃ II

W drugim dniu wsłuchasz się w głos swojego serca, swojej intuicji. Uświadomisz sobie czy decyzje, które podejmujesz lub droga, którą idziesz, są w zgodzie z Twoimi pragnieniami czy oczekiwaniami innych.

DZIEŃ III

W trzecim dniu dowiesz się, jak odróżnić głos intuicji od głosu ego. Dzięki temu z większą łatwością, pewnością i zaufaniem do siebie będziesz podejmować codzienne decyzje w różnych obszarach swojego życia: pracy, relacjach, finansach, zdrowiu itd.

Jeśli nie będziesz miała możliwości uczestniczyć w warsztacie na żywo – nie martw się. Otrzymasz dostęp do materiałów, byś mogła obejrzeć je w dogodnym momencie.

TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE, JEŚLI...

KTO POPROWADZI WARSZTAT?

Nazywam się Kamila Surma, Jestem trenerką rozwoju osobistego i duchowego, uzdrowicielką, autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary” i założycielka Her Island. Certyfikowaną praktykantką Theta Healing ® i nauczycielką Kursu Cudów.

W swojej pracy łączę wiedzę i narzędzia z zakresu pracy z intuicją, filozofią jogi, rozwoju duchowego i osobistego, medytacji, treningu mentalnego, pracy z oddechem oraz Kursu Cudów (systemu duchowo-myślowy, ukazujący drogę do miłości).

Moją misją jest pomóc innym w odnalezieniu swojej drogi i stworzeniu życia, które jest pełne miłości, szczęścia, spełnienia i obfitości.

Odnalazłam ją, kiedy posłuchałam swojej intuicji i zamieszkałam na Majorce na 14 miesięcy. Ta przygoda całkowicie odmieniła moje życie.

Teraz pragnę pomóc Tobie w Twojej drodze i stworzeniu życia, na które w głębi duszy czujesz, że zasługujesz 😊

.