ODBIERZ BEZPŁATNĄ MEDYTACJĘ

obfitości finansowej

Jeśli pragniesz uzdrowić swoją relację z pieniędzmi i uwolnić się od ciągłych zmartwień o finanse – ta medytacja prowadzona jest dla Ciebie. 

Pomoże Ci wyjść z poczucia braku, a zamiast tego zacząć przyciągać do swojego życia więcej obfitości i z lekkością realizować cele finansowe.

Nawet jeśli do tej pory nigdy nie medytowałaś, moje prowadzenie będzie Cię wspierać w skupieniu swojej uwagi na dostatku i otwieraniu się na nowe możliwości związane z pieniędzmi.

Pobierz medytację

.

Nazywam się Kamila Surma i wspieram kobiety w odnalezieniu ich własnej drogi i stworzeniu życia pełnego miłości, szczęścia, spełnienia i wewnętrznego spokoju.

Tworzę Ścieżkę Intuicji platformę rozwoju duchowego dla kobiet, na której znajdziesz kilkanaście modułów dedykowanych różnym obszarom życia, a jednym z nich jest właśnie obfitość finansowa.

 
Jestem także nauczycielką Kursu Cudów i autorką książki „Wyspa intuicji, odwagi i wiary”. Stworzyłam również pierwszy w Polsce Dziennik Intuicji i uczę autorskiej metody pracy z intuicyjnym pisaniem i łączenia się ze swoją wewnętrzną mądrością.

Pobierz medytację

.