Bezpłatny webinar
6 kroków

do życia w obfitości

Masz już dosyć życia w poczuciu braku i stałego martwienia się o pieniądze

Pragniesz doświadczać rzeczywistości, w której pieniądze nie są dla Ciebie problemem, a ich posiadanie jest Twoim naturalnym stanem? 

Pragniesz żyć w obfitości, aby z lekkością realizować marzenia, do których prowadzi Cię głos Twojego serca?

Odbierz zapis bezpłatnego webinaru i zacznij z lekkością kreować obfitość finansową w swoim życiu.




Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od Kamila Surma oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o produktach np. kursach online, ebookach.





Sprawdź maila!

I potwierdź zapis na webinar 🙂

.

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

Podczas webinaru:

Ten webinar nie sprawi, że…

z dnia na dzień w magiczny sposób zostaniesz milionerką.

Nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów z pieniędzmi.

Pomoże Ci jednak wprowadzić zmianę w Twoim myśleniu o pieniądzach. Spojrzysz na nie z poziomu energii, zauważysz blokady powstrzymujące przepływ obfitości w Twoim życiu i pożegnasz przekonanie, że “pieniądze się zarabia”. Zamiast tego zrobisz pierwsze kroki, by kreować je z lekkością i cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem.

Zapisz się




Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od Kamila Surma oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o produktach np. kursach online, ebookach.





Sprawdź maila!

Potwierdź zapis do newslettera, żeby odebrać medytację obfitości i zniżkę na Ścieżkę Intuicji 🙂

.
Spotkanie poprowadzi

Kamila Surma

Nazywam się Kamila Surma i na co dzień wspieram kobiety w odnalezieniu ich własnej drogi i stworzeniu życia pełnego miłości, szczęścia, spełnienia i wewnętrznego spokoju.

Prowadzę indywidualne sesje oraz warsztaty z wykorzystaniem metod Theta Healing, Silva Ultramind System, pracy z oddechem, medytacją, uzdrawiania energią i badań nad koherencją serca prowadzonych przez HeartMath Institute.

Jestem nauczycielką Kursu Cudów i autorką książki „Wyspa intuicji, odwagi i wiary”. Stworzyłam także pierwszy w Polsce Dziennik Intuicji i uczę autorskiej metody pracy z intuicyjnym pisaniem i łączenia się ze swoją wewnętrzną mądrością.


Instagram


Youtube

Zobacz opinie o mojej pracy

https://www.youtube.com/watch?v=Rs69B9Ma6qs

Dużo w moim życiu się zmieniło. Może nie jestem milionerką, ale czuję się jakbym nią była. Dzięki sesjom pozbyłam się strachu, zmieniłam negatywne przekonania, odpuściłam presję, żeby robić wszystko idealnie, przestałam się porównywać z innymi. Czuję się szczęśliwa tu i teraz i dzięki temu, że odpuściłam wiele przekonań, zrelaksowałam się. Czuję tą obecność intuicji, nasze połączenie jest silniejsze. Jak obserwuję minione lata, to dopiero teraz wiem, że ona zawsze tam była, tylko ja jej nie słuchałam.

Szczerze mówiąc, pierwszy raz w życiu cieszę się podróżą i właśnie to połączenie silne z intuicją, to zaufanie do intuicji, to zaufanie do samej siebie, powoduje, że cieszę się drogą 

Ada Dobroczek

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się, czym jest ten ledwie zauważalny głos w Tobie, który poprzez emocje informuje Cię czy to co robisz, z kim przebywasz, gdzie idziesz – przyjdź na zajęcia Her Island z Kamilą. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się czy warto podążać za tym cichym głosem i co ta droga może Ci dać – przyjdź na zajęcia Her Island z Kamilą. Jeśli chcesz wyciszyć umysł, pozbyć się stresu i spędzić czas w magicznej, kobiecej energii – przyjdź na zajęcia Her Island z Kamilą. Warto.

Odkrywanie siebie to największa przygoda, a z tak empatyczną osobą i w tak miłej atmosferze, przygoda ta jest niezwykła. Ja uczestniczę i polecam wszystkim kobietom.

Magdalena Czerny