Niezwykłe spotkania z 4 cudownymi, inspirującymi kobietami – jaką drogę przeszły, jak wyglądała ich przemiana?

To wyjątkowy wywiad, a właściwie aż 4 rozmowy, które przeprowadziłam z cudownymi kobietami, które przeszły proces zmiany, otworzyły się na głos intuicji i zmieniły swoje życie.
 
Każda z nich ma za sobą inną historię, ale to, co je łączy, to najpierw poszukiwanie, a potem podjęta decyzja o pracy nad sobą. Posłuchaj i zobacz, gdzie zaprowadziło je zaufanie intuicji i samej sobie.
 
“Ścieżka Intuicji jest jak wykupienie sobie prawdziwej, wirtualnej przyjaciółki, która daje Ci pozytywne przesłania i wspiera. […] Życie wcale nie musi być trudne. To jest nasz wybór, jak przeżyjemy każdy swój dzień.”
 
“Mamy wpływ na dosłownie wszystko, co się dzieje w naszym życiu i każda z nas może żyć w zgodzie ze swoimi marzeniami. Każda z nas na to zasługuje. Tylko trzeba podjąć tę decyzję i pracy nad sobą i zaufać temu całemu procesowi.”
 
Zapraszam Cię do Ścieżki Intuicji – otwórz się na cuda, odzyskaj  wewnętrzny spokój i poczuj połączenie ze swoją intuicją na co dzień: https://kamilasurma.com/sciezka-intuicji/
 

 

Podcast Wyspa Intuicji, znajdziesz również na Spotify TUTAJ

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty