Układ nerwowy – klucz do zmiany w życiu i biznesie? 💫

Hej Kochana,

dzisiaj piszę do Ciebie prosto z Tatr – i nie robię tego sama 🫢 Jestem tu z moim zespołem i wspólnie… próbujemy wyjść ze szpagatu 😬

W ostatnim czasie wszystkie czułyśmy, że biznesowo stoimy w duuużym rozkroku pomiędzy tym, co stare i sprawdzone (chociaż niekoniecznie działające), pomiędzy dawno podjętymi decyzjami, a tym, na co chcemy się tak naprawdę otworzyć. Jak teraz chcemy działać, co chcemy osiągnąć.

I ta potrzeba zmiany przychodziła już od długiego czasu… Przychodziła, ale nie potrafiłyśmy się do niej w pełni stawić. Znasz to uczucie, kiedy już woła Cię nowe, widzisz przed sobą nową drogę, ale coś powstrzymuje Cię przed wejściem na nią?

To uczucie, gdy bardzo chcesz iść do przodu, jesteś gotowa na zmianę w swoim życiu lub biznesie i wiesz, że przyszedł na to czas – nawet mimo strachu?

Pomyśl teraz o swoich szpagatach 😂 Gdzie jesteś jedną nogą w starym, a drugą w nowym? Na co się otwierasz? I czego potrzebujesz, by ta nowa droga stała się Twoją rzeczywistością?

Mam dla Ciebie podpowiedź 👉 wiem na pewno, że w każdej zmianie potrzebujesz (tak jak ja, mój zespół i całe 8 miliardów innych ludzi) zadbać o swój układ nerwowy. Potrzebujesz tak go zaopiekować, zintegrować, byś mogła czuć się bezpiecznie, gdy sięgasz po swoje pragnienia.

Posłuchaj o tym więcej w najnowszym podcaście Wyspa Intuicji 😍

Niech to będzie Twój pierwszy krok na Nowej Drodze ❤️❤️ A kolejny? Być może na to także Ci odpowiem, bo…

Nowa Droga to bardzo szczególna przestrzeń, do której właśnie otwieram zapisy 🤩 To głęboki, 4-miesięczny i kameralny program dla odważnych kobiet gotowych na Zmianę w życiu i biznesie – Zmianę przez duże Z 💥

Zaproszę maksymalnie 15 kobiet do głębokiej pracy coachingowej, healingowej i mentoringowej, aby w czasie naszej wspólnej podróży zbudowały zupełnie nowy zapis w swoim układzie nerwowym. Dam im narzędzia, które będą wspierały je z każdym krokiem i długo po zakończeniu programu, otwierając je na jeszcze większą ekspansję.

Jeśli czujesz, że prowadzi Cię wewnętrzny ogień i pragnienie, by tworzyć życie na swoich zasadach…. Pełne przepływu, przyjemności, obfitości, zbudowane w lekkości i kobiecej energii.

Jeśli czujesz, że jesteś gotowa na zmianę, ale potrzebujesz bodźca, który popchnie do przodu transformację w Twoim życiu…

Jeśli być może marzysz o tym, żeby mieć swój biznes i stawiasz się do tego wołania, chcesz wejść ALL IN i powiedzieć full fuck yes swoim pragnieniom…

Jeśli cenisz wsparcie innych i wybierasz, aby ktoś towarzyszył Ci w Twoim procesie…

Tę przestrzeń tworzę właśnie dla Ciebie, właśnie Ciebie do niej zapraszam ❤️

Mamy bardzo ograniczoną liczbę miejsc, koniecznie więc sprawdź, co będzie się działo i jeśli Twoja dusza aż się rwie do tej wspólnej transformacji w życiu, nawet nie czekaj, tylko od razu wyślij formularz zgłoszeniowy – bez zobowiązań ➡ https://kamilasurma.com/nowadroga/

Z miłością ❤️

Kamila

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty