15 rzeczy, które zmienią się, kiedy wejdziesz na duchową ścieżkę

Jedna z rzeczy, za które jestem najbardziej wdzięczna w swoim życiu, to właśnie to, że zaczęłam pogłębiać swoją duchowość. Przyniosło mi to ogromny spokój, pomogło w odnalezieniu własnej drogi i sprawiło, że uwierzyłam, że istnieje coś znacznie wspanialszego niż świat materialny. Jest to piękna podróż, która każdego dnia przynosi mi kolejne cuda.


Poznaj 15 rzeczy, które zmienią się w Twoim życiu, kiedy wejdziesz na duchową ściężkę:

1. Poczujesz się jak dziecko, które poznaje wszystko na nowo.

Zaczniesz rozumieć, że istnieje coś znacznie wspanialszego, niż tylko świat materialny, który widzisz. Doświadczysz niesamowitych zbiegów okoliczności, które nazwiesz cudami. Choć tak naprawdę, z każdym dniem zaczniesz rozumieć, że jest to naturalne prawo, które rządzi światem. To da Ci wiarę, w to, że wszystko w twoim życiu jest możliwe do spełnienia.

2. Zaczniesz odczuwać ogromną wdzięczność.

Nie potrzebujesz już specjalnych powodów do tego, żeby być wdzięcznym. Dostrzegasz jak życie samo w sobie jest cudowne i to, że możesz oddychać jest wystarczające do tego aby powiedzieć „Dziękuję”.

3. Będziesz miał większą potrzebę przebywania wśród natury.

Obserwacja przyrody, jej naturalnego cyklu sprawi, że ty sam poczujesz się spokojny i w harmonii ze Wszechświatem. Jest to tak piękne uczucie, że chcesz wracać do niego coraz częściej. Będziesz zauważał piękne kolory kwiatów, które mijasz na spacerze i będziesz się nimi zachwycał. Drzewo, które mijałeś od wielu lat przechodząc obok swojego bloku, teraz może wydać ci się czymś cudownym. (true story)

4. Zaczniesz wzruszać się małymi rzeczami

Rozwój duchowy sprawia, że widzisz piękno we wszystkim co cię otacza. Nie zdziw się jak zobaczysz pierwsze pączki kwiatów na wiosnę i łzy same napłyną ci do oczu.

 5. Nowe pomysły będę przychodzić nie wiadomo skąd.

Jeśli do tej pory postrzegałeś siebie jako osobę mało kreatywną, bardzo możliwe, że teraz nie będziesz mógł uwierzyć, jak wiele pomysłów pojawia się w twojej głowie. Pomysły na nowe projekty, książki, współprace po prostu zapełnią twój dziennik.

 6. Będziesz bardziej świadomy swojej energii.

Kiedy pogłębiasz swoją duchowość wiesz jak ogromny wpływ mają na ciebie czynniki zewnętrzne, ludzie, którymi się otaczasz czy nawet słowa, które słyszysz. Dlatego teraz więcej czasu poświęcasz na rzeczy, które karmią twoją duszę.

 7. Zaczniesz zwracać uwagę na swoje myśli i słowa, które wypowiadasz.

Wiesz, że we Wszechświecie wszystko jest energią. Każda myśl, w Twoim umyśle, ma moc tworzenia. Tak samo jak słowo. Teraz kiedy nie jest to dla Ciebie już niczym nowym, z uważnością dobierasz słowa i starasz się kontrolować myśli, w które pokładasz najwięcej energii.

8. Przestaniesz kontrolować każdy aspekt swojego życia

Teraz już wiesz, że istnieje znacznie wspanialszy plan niż twój. I że nie wszystko dzieje się w dokładnie taki sam sposób w jaki ty to sobie zaplanowałeś. Wiesz przecież, że ty używasz jedynie swojej wiedzy, a wiedza Wszechświata jest nieograniczona, dlatego w twoim życiu dzieją się cuda.


Jak radzić sobie z sytuacjami, na które nie masz wpływu


9. Zaczniesz prosić o wskazówki

 Wiesz, że w każdej chwili możesz poprosić swojego wewnętrznego przewodnika o znak, odnośnie tego gdzie masz iść, co masz zrobić, co masz powiedzieć i komu. Wiesz, że masz w sobie kompas, który prowadzi cię przez życie i ufasz mu w pełni.

 10. Zobaczysz samego siebie w drugim człowieku

To co widzimy w innych jest odbiciem nas samych. Dlatego teraz, będziesz podchodził do innych ludzi ze współczuciem i empatią.

11. Będziesz łatwiej przebaczał

Wiesz, że każde zachowanie jest tak naprawdę jednym z tych dwóch wariantów: jest wyrazem miłości lub wołaniem o miłość. Wiesz, że każdy z nas pragnie tego samego, dlatego przebaczenie drugiemu człowiekowi przyjdzie ci łatwiej, bo zrozumiesz, że tak naprawdę wszyscy jesteśmy jednością.

12. Zaakceptujesz siebie takiego jakim jesteś

Zaczniesz dostrzegać swoje piękno, kochać siebie i zbudujesz relację z sobą, dzięki której będziesz mógł tworzyć piękne związki z innymi.

13. Życie stanie się łatwiejsze

Zrozumiesz, że życie polega na odczuwaniu szczęścia i że naszym zadaniem jest realizacja tego czego pragnie nasza dusza. W przeciwnym razie, zawsze będziemy odczuwać brak, niepokój lub stres. Teraz już wiesz, że gdy bawisz się i cieszysz życiem, zaczyna się w nim pojawiać jeszcze więcej powodów do radości i szczęścia .


8 sposobów, aby przyciągnąć do siebie to czego pragniesz


14. Odnajdziesz swoją drogę w życiu

Dowiesz się dlaczego tu jesteś, jaka jest twoja misja. Będzie ona kierowała wszystkimi twoimi działaniami. Dzięki temu będziesz widział wyraźną drogę, którą idziesz przez życie.

15. Będziesz wszystko traktował jak lekcje

 Zrozumiesz, że każda sytuacja, która pojawia się w twoim życiu ma cię czegoś nauczyć. Coś co kiedyś mogłeś postrzegać jako negatywne doświadczenie, teraz traktujesz jak lekcję, która przygotowuje cię do następnego etapu w twoim życiu.

 

Co dopisalibyście do tej listy? 🙂

 

O mnie

Hej, nazywam się Kamila Surma.

Jestem autorką książki “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, trenerką rozwoju intuicji i nauczycielką Kursu Cudów. Pomogę Ci odnaleźć swoją drogę w życiu, odzyskać połączenie z intuicją i stworzyć życie, w którym czujesz się prawdziwie spełniona, szczęśliwa i wolna.

Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz darmową medytację

Najnowsze posty