Hej,  fajnie, że jesteś! 🙂

Jeśli tu zajrzałeś to pewnie chciałbyś znaleźć odwagę do realizacji swoich marzeń i po prostu być szczęśliwym człowiekiem. 

Być może szukasz też sprawdzonych narzędzi do pracy nad sobą, rozwoju intuicji lub po prostu inspiracji i motywacji do życia.

 


Ja mam na imię Kamila i wierzę, że kiedy połączymy podążanie za głosem serca z odwagą do działania, odkryjemy swoją własną drogę 🙂

Jednak zanim to odkryłam, to minęło trochę czasu…

Po 14 latach realizacji mojej wielkiej pasji jaką był taniec, poszłam na studia i totalnie się pogubiłam. Zaczęłam żyć według znanego schematu „studia- praca- kredyt- dom- ślub”. Jednak z każdym dniem miałam coraz mniej energii do życia. Byłam zagubiona, zestresowana i bałam się podążać za moimi marzeniami.

W końcu któregoś dnia, po prostu miałam dosyć! Rzuciłam wszystko (dosłownie) i kupiłam bilet do Hiszpanii w jedną stronę, bo tak podpowiadało mi serce. Rok później zrobiłam to samo i wyleciałam na Majorkę. Jednak tym razem, zamiast 3 miesięcy, zostałam tam na kolejne 14.

To tam odnalazłam siebie, swoją drogę, nauczyłam się słuchać głosu intuicji, podejmować odważne decyzje, poznałam swoją misję i nauczyłam się pokonywać wątpliwości. To tam wzbudziłam w sobie nową energię do życia, a teraz pragnę podzielić się z Tobą tą wiedzą, doświadczeniem i pomóc Ci w odnalezieniu Twojej drogi.

 

Moją misją jest pomóc Ci abyś uwierzył w swój potencjał, pokochał siebie, odważył się marzyć, działać i iść swoją własną drogą.

 

Na co dzień uwielbiam wszystko co kokosowe, a mój drugi dom to właśnie Majorka. Jestem zakochana w jodze i hiszpańskich klimatach. I nie wiem dlaczego ale po prostu uwielbiam mieszkać tam gdzie palmy 🙂

Zacznij naszą wspólną przygodę:

 

DOŁĄCZ DO MNIE NA FACEBOOKU

Polub mój fanpage na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wejdź tutaj

DOŁĄCZ DO MNIE NA INSTAGRAMIE

To tutaj zobaczysz najwięcej zdjęć z Majorki, innych podróży oraz mojej codziennej pracy
Wejdź tutaj

ZAJRZYJ NA BLOGA

Najwięcej ciekawej treści, znajdziesz właśnie tutaj. na moim blogu.
Wejdź tutaj

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Zapisz się na mój newsletter i pobierz darmowy PDF. Specjalnie dla Ciebie!
Wejdź tutaj

WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE

Realizuję kilka ciekawych projektów, w których możesz wziąć udział. Chcesz wiedzieć więcej?
Wejdź tutaj

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PODRÓŻY

Podróże to moja pasja. Zobacz moje zdjęcia.
Wejdź tutaj

Mój Instagram, czyli zdjęcia, które zainspirują Cię do działania!

×
×

Koszyk