Projekt:

Spełniłeś swoje marzenia?

Pokonałeś swoje ograniczenia?

Odnalazłeś swoją pasję?

Zrobiłeś coś co kiedyś wydawało się dla Ciebie niemożliwe?

Podziel się swoją historią i zainspiruj nią innych!


Misją projektu jest pokazanie, że każdy z nas jest wartościowy i może być inspiracją i wsparciem dla drugiego człowieka.

Każdy z nas może być inspiracją dla drugiego człowieka. Nikt nie miał idealnego życia i nie będzie miał. Ale w tym właśnie tkwi piękno. Życie stawia nas przed trudnymi chwilami, wyborami, przeciwnościami, przez które udaje nam się przejść. Jednak, jest to dużo łatwiejsze kiedy mamy wsparcie. Wsparcie w postaci historii i przyzwolenia na to by uwierzyć, że zasługujemy na szczęśliwe zakończenie. Przyzwolenie na to by odważyć się marzyć i iść swoją własną drogą.

 

Skąd pomysł na projekt?

Czytamy biografie, historie ludzi, którzy osiągnęli wielkie rzeczy, historie ludzi, których znają tysiące lub miliony. Dlaczego? Żeby się z nimi utożsamić lub zainspirować i uwierzyć, że jeśli komuś innemu coś się udało to nam też może. Jeśli ktoś inny osiągnął sukces to my możemy dać sobie przyzwolenie na to samo.

Kiedy przeprowadziłam się sama na Majorkę, miewałam ciężkie chwile. Każdy z nas takie ma. Zanurzyłam się wtedy w świat wywiadów, spędzając codziennie po kilka godzin na słuchaniu rozmów z ludźmi sukcesu.

Dawało mi to niesamowitą energię i wiarę w to, że te trudne dni to tylko przejściowy etap i niedługo czeka mnie coś wspaniałego. I tak też się stało. Ale jestem więcej niż pewna, że poddałabym się gdyby nie inspirujące historie osób, które były kiedyś na moim miejscu ale znalazły w sobie siłę do walki.

Ale to był dopiero początek. Kiedy zaczęłam poznawać coraz to więcej osób z różnych części świata, zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę nie musimy inspirować się wyłącznie ludźmi sukcesu. Wystarczy się rozejrzeć dookoła siebie. Każdy z nas może być inspiracją dla drugiego człowieka. Nikt nie miał idealnego życia i nie będzie miał. Ale w tym właśnie tkwi piękno.

Życie stawia nas przed trudnymi chwilami, wyborami, przeciwnościami, przez które udaje nam się przejść. Jednak, jest to dużo łatwiejsze kiedy mamy wsparcie. Wsparcie w postaci historii i przyzwolenia na to by uwierzyć, że zasługujemy na szczęśliwe zakończenie. Potęga tkwi w historii. W prawdziwej historii. Pozwól sobie na bycie inspiracją dla innych!

 

Dodatkowe informacje:

Udział w projekcie odbywa się poprzez wypełnienie formularza dostępnego tutaj

To od Ciebie zależy czy pozostaniesz anonimowy czy podpiszesz się swoim nazwiskiem.

Biorąc udział w projekcie wyrażasz zgodę na publikowanie napisanych przez Ciebie treści (w celu zainspirowania innych😊 )

Historia, którą podzielisz się z innymi zostanie przedstawiona na blogu.

A historie osób, które wykażą prawdziwe zaangażowanie w projekt, zostaną przedstawione w formie 3-minutowego filmu. W tym przypadku jednak proszę o podanie adresu e-mail abym mogła się z Tobą skontaktować.

Mój Instagram, czyli zdjęcia, które zainspirują Cię do działania!

×
×

Koszyk